Reklama

"M jak miłość": Wyda siostrę?

Widzowie "M jak miłość" od kilku odcinków śledzą historię jak z prawdziwego kryminału. Paweł siedzi w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Winowajczyni uciekła zaś przed wymiarem sprawiedliwości. W tym tygodniu zobaczymy, jak w ślad za nią rusza policja... i siostra!

Zaniepokojona zaginięciem Janki (Joanna Osyda) jej siostra Eryka przyleci ze Stanów. W ten sposób do obsady serialu dołączy nowa aktorka - Marta Juras, znana m.in. z "Przepisu na życie".

Reklama

Bohaterka od razu uda się do Grabiny. Przed nami niezwykle wzruszająca scena, bowiem dziewczyna w pierwszych słowach skierowanych do Mostowiaków wyrazi wdzięczność za pomoc w sfinansowaniu leczenia.

- Gdyby nie ta operacja, nie byłoby mnie tu dzisiaj - wyzna. I zaraz doda: - Chcę odszukać Jankę... Tylko zupełnie nie wiem, od czego zacząć.

Lucjan (Witold Pyrkosz) poda Eryce numer telefonu Tomka (Andrzej Młynarczyk). W Warszawie Chodakowski opowie jej o postępach w śledztwie: - Jane Buford była na liście pasażerów lotu do Londynu i to jest ostatnia pewna wiadomość - wyjaśni.

Ta informacja załamie Erykę: - Boję się, że stało się coś złego! Wkrótce jednak Tomkowi uda się namierzyć komórkę Janki. Okaże się, że znajduje się ona w Warszawie, w jednym z parków. Chodakowski wyśle na miejsce kilku swoich funkcjonariuszy. A Eryka postanowi dotrzeć tam przed policją...

Gdy w końcu siostry się spotkają, przyjdzie czas na wyjaśnienia. Janka opowie Eryce o wydarzeniach ostatnich dni. - Już nie miałam siły uciekać, ukrywać się... Naprawdę nie zrobiłam tego specjalnie, to był wypadek - wyzna.

Jak postąpi Eryka? Czy pomoże siostrze wybrnąć z sytuacji, w której ta się znalazła?

EMU

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje