Reklama

"M jak miłość": To ona zastąpi Joannę Koroniewską

Niebawem Barbara Kurdej-Szatan przyleci z USA do Polski jako... Małgosia Chodakowska. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że sympatyczna blondynka z reklamy jednej z sieci telefoni komórkowej zastąpi Joannę Koroniewską w "Emce".

O tym, że Basia Kurdej-Szatan ma dołączyć do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków, plotkuje się już od wielu tygodni. Tyle że Tadeusz Lampka, producent "Emki", nabrał wody w usta i ani nie zaprzeczał, ani nie potwierdzał tej informacji. I zapewne właśnie dlatego pojawiło się kolejne sensacyjne doniesienie, że aktorka wyleciała z obsady, zanim jeszcze trafiła na plan najpopularniejszej polskiej telenoweli!

Reklama

Mamy oficjalne potwierdzenie!

- To prawda, że Barbara Kurdej-Szatan podpisała umowę na rolę w "M jak miłość" - potwierdza nam oficjalnie Karolina Baranowska z firmy MTL Max Film produkującej sagę rodu Mostowiaków. - Formalnie będzie związana z naszym serialem począwszy od 1 stycznia 2014 roku, na planie jednak po raz pierwszy pojawi się najprawdopodobniej dopiero w lutym.

Wszystko wskazuje na to, że odcinki z jej udziałem trafią na antenę telewizyjnej "Dwójki" we wrześniu 2014 roku, czyli na start ramówki jesiennej. Lecz produkcja nie wyklucza także, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w ostatnim czerwcowym odcinku. Zależy to od tego, kiedy TVP zdecyduje się zakończyć emisję odcinków wiosennych.

Natomiast oczywistą nieprawdą są doniesienia, jakoby aktorka została wyrzucona z "Emki" za udział w "Pierwszej miłości".

- Z tego, co nam wiadomo, jej rola w "Pierwszej miłości" będzie epizodyczna - dodaje Karolina Baranowska. - U nas aktorka zastąpi Joannę Koroniewską, która grała Małgosię Chodakowską, wiarołomną żonę Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk).

Tymczasem w 1035. odcinku (emisja 27 stycznia) Tomek wróci z USA i wyzna swojej przyjaciółce Agnieszce (Magdalena Walach), że definitywnie rozstał się z Małgosią.

W tym samym odcinku Małgosia zdobędzie się wreszcie na odwagę i napisze list do swojej siostry Marty (Dominika Ostałowska), w którym poinformuje ją, że zdecydowała się wrócić do swojego pierwszego męża Michała (Paweł Okraska).

Jak łatwo się domyślić, rozstanie Małgosi i Tomka będzie ciosem prosto w serce dla Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Senior Mostowiak osobiście przeprosi zięcia i powie, że wstydzi się za własną córkę. Uczyni to w 1041. odcinku (emisja 17 lutego).

Ciekawostką jest to, że Barbarę Kurdej-Szatan zobaczymy w nowej czołówce "M jak miłość", która będzie emitowana już od lutego 2014 roku.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje