Reklama

"M jak miłość": Kolejne kłopoty

Najpierw zniszczony samochód, teraz podpalony dom - ktoś wciąż atakuje rodzinę Zduńskich.

Kiedy Kinga i Piotrek (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek) wrócą wieczorem do domu, przeżyją szok: przed willą, w której mieszkają, zobaczą straż pożarną, przerażonych gapiów i mnóstwo dymu! W piwnicy wybuchł pożar, który zagraża życiu ich córeczki Lenki (Marysia Głowacka), Filara (Andrzej Precigs) oraz Elki (Joanna Majstrak).

Reklama

Akcja ratownicza skończy się dopiero w środku nocy. Zniszczenia będą spore, ale, co najważniejsze, nikomu nic się nie stanie. Okaże się natomiast, że pożar wybuchł nieprzypadkowo - w piwnicy willi ktoś podłożył ogień.

Policja bardzo szybko się zorientuje, kto to zrobił. Elka powie stróżom prawa, że to sprawka jej "opiekuna" - Domina (Paweł Bodych). Filar zaś doda, że go widział.

- Wybiegliśmy z domu i wtedy gnojka zobaczyłem - zezna mężczyzna. - Gdybym był parę lat młodszy, to pewnie dorwałbym drania!

Zduńscy wraz z Lenką spędzą noc u Pawła (Rafał Mroczek), któremu Piotrek zwierzy się ze swoich obaw. - Nie znajdą gnojka! Gdzieś się zaszyje, a żadna z dziewczyn go nie sypnie. Za bardzo się boją, nie będą chciały gadać z policją...

- Sukinsyn już raz załatwił mi samochód, teraz podpalił dom. A ja, cholera, nie mogę nic zrobić! - stwierdzi rozżalony.

Bracia nie mają najlepszego okresu w swoim życiu: Paweł boryka się z chciwą byłą żoną, Piotrek zaś co prawda zażegnał kryzys w swoim małżeństwie, ale martwi się o pracę, w której ostatnio nie ma szczęścia.

Czeka go jednak dobra wiadomość od szefa, Janka (Jacek Lenartowicz): już niebawem będą mieli nowy lokal.

W najbliższych odcinkach serialu będziemy też świadkami kolejnej wizyty Joanny (Agnieszka Więdłocha) u Pawła (Rafał Mroczek). Kobieta zamierza stanowczo upomnieć się o swoją część majątku. Widząc w drzwiach Madzię (Anna Mucha), powie bez ogródek, że w każdej chwili może ją wyrzucić, ponieważ połowa mieszkania należy do niej!

- Widzę, że mój były mąż szybko się pocieszył - doda złośliwie. - Cóż, facet ma refleks. Zaliczył taką wtopę, to teraz odreagowuje! - usłyszy w odpowiedzi od rozbawionej Madzi.

Aśka uważa, że Pawła i jego byłą miłość od dawna łączy gorący romans... Znając ją, możemy być niemal pewni, że zrobi wszystko, by utrudnić Zduńskiemu i jego przyjaciółce życie. Może na złość... wprowadzi się do nich?

Agnieszka Trojanowicz

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje