Reklama

Reklama

"M jak miłość": Czego możemy spodziewać się po ostatnim w tym sezonie 1594. odcinku?

"Super Express" donosi, że w ostatnim odcinku sezonu zdradzony przez Lilkę (Monika Mielnicka) Mateusz (Krystian Domagała) przeżyje załamanie nerwowe. Czy bohater targnie się na własne życie?

Teresa Lipowska w roli Basi Mostowiak na planie serialu "M jak miłość"

Z programu opowiadającego o kulisach powstawania serialu wiemy, że Mateusz spróbuje zawalczyć ostatni raz o żonę Lilkę. Ona jednak ma już inne plany z nowym mężczyzną Ethanem Andersonem (Paweł Roman). Lilka przekaże mężowi za pośrednictwem matki list pożegnalny i ślubną obrączkę, co doprowadzi go do załamania.

"Młody Mostowiak wyjdzie z domu i postanowi sam zmierzyć się z koszmarną tragedią, którą zaserwowała mu niewdzięczna żona" - informuje "SE". W 1594. odcinku zobaczyć mamy scenę, w której Mateusz wrzuca do wody ślubne obrączki i przygotowuje się do skoku. 

Reklama

- Mateusz jest załamany, zrozpaczony i na pewno wściekły na całą sytuację. Dla Mateusza rozpad tego związku to jest koniec świata! Na pewno by się tego nigdy po Lilce nie spodziewał - zdradza Krystian Domagała w "Kulisach M jak miłość". 

"M jak miłość". Barbara odchodzi od zmysłów

W ostatnim odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała złe przeczucia. Obawa o życie wnuka będzie dojmująca. Czy rodzinie uda się go uratować?

- Babcie są po to, żeby się martwić o wnuczków. Trzeba im pomagać, trzeba ich rozumieć. W przypadku mojego Mateusza sytuacja jest bardzo skomplikowana. Młodzi ludzie się szybko pobierają, ale niestety nie zawsze wychodzi to na dobre - mówi Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość" o tym, co się wydarzy w 1594 odcinku serialu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje