Reklama

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Uczestnicy drugiej edycji show

Już 31 sierpnia wieczorem na antenie Polsatu pierwszy odcinek drugiej edycji najgorętszego reality show w historii telewizji - "Love Island. Wyspa miłości". W luksusowej willi położonej w malowniczej Marbelli, na start zamieszka dziesięciu atrakcyjnych singli - 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy będą musieli połączyć się w pary. W trwających sześć tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia połączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu.

Oto uczestnicy drugiej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości"

Od kilku dni Polsat prezentował sylwetki nowych "Islandersów". Poznaliśmy cztery piękne singielki - Natalię, Oliwię, Julię i Karolinę, oraz czterech przystojnych, wysportowanych singli - Bartka, Rafała, Dominika i Mikołaja. Stawkę zamykają Ola Kotowska i Karol Małkowski - to oni już dziś wieczorem rozpoczną miłosne zmagania w gorącej Hiszpanii!

O tym, jak będą wyglądały pierwsze pary programu, kto połączy się z kim i jak do tego dojdzie, przekonamy się już w poniedziałek o godzinie 22:05 na antenie Polsatu!

Więcej informacji o programie znajdziecie w dedykowanej aplikacji "Love Island. Wyspa miłości". To właśnie tam pojawiać się będą najświeższe wiadomości z gorącej Hiszpanii!

Reklama

To również tam będziecie mogli brać udział w różnego rodzaju quizach, a także decydować o losach uczestników - którzy Islandersi powinni pójść na randkę, albo wskazać kto powinien opuścić program. W aplikacji dostępnych jest także mnóstwo dodatkowych treści, które pozwolą lepiej poznać uczestników, obejrzeć dodatkowe materiały z willi Love Island.

"Love Island. Wyspa miłości" to program emitowany od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje