Reklama

"Love Island": Marietta i Franek rozstali się! Poinformowali o tym w sieci

Marietta i Franek, czyli para, która była o krok od wygrania pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" właśnie się rozstała. O swojej decyzji poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marietta i Franek, czyli para, która była o krok od wygrania pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" właśnie się rozstała. O swojej decyzji poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Marietta i Franek w październiku 2019 roku. Wtedy byli jeszcze parą. /materiały prasowe

Ta miłosna historia z pewnością nie tak miała się skończyć. Po kilku miesiącach intensywnej znajomości Marietta i Franek, czyli para doskonale znana widzom programu "Love Island. Wyspa miłości", ogłosiła swoje rozstanie.

Przypomnijmy, wejście Franka do programu wywołało ogromne zamieszanie wśród uczestniczek, jednak przystojny ratownik niemal od razu zwrócił uwagę na Mariettę. Wspomniani bohaterowie bardzo szybko znaleźli wspólny język, co nie podobało się zauroczonej Frankiem Monice. Po szczerej rozmowie dziewczyna zrozumiała jednak, że serce uczestnika należy do Marietty, a zakochani dotarli nawet do finału, w którym zajęli drugie miejsce.

Reklama

Po powrocie do kraju para spędzała ze sobą każdą wolną chwilę i nic nie wskazywało na to, że ich relacja chyli się ku końcowi. Tak jednak się stało, a informacja o ich rozstaniu pojawiła się zarówno na InstaStories Marietty, jak i Franka.

Po tym, jak Franek w odpowiedzi na jeden z komentarzy fanów zasygnalizował, iż nie jest już z Mariettą, na swojej instagramowej relacji odniosła się do tego także sama uczestniczka.

"Jak to się mówi, medialne piekło czas start (...). Jako osoba publiczna, wiadomo, z czego znana, z udziału w programie "Love Island", jestem troszkę nawet zobowiązana powiedzieć wam po prostu, że podjęłam decyzję o zakończeniu relacji z Frankiem (...)".

Dodatkowo Marietta wyraźnie zaznaczyła, że nie zamierza zdradzać szczegółów dotyczących zakończenia ich relacji.

"(...) Jest to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa, co się zadziało między nami. Nie mam zamiaru, jako dojrzała kobieta, bawić się w jakieś przepychanki internetowe, komentowanie. Powiedzcie mi, po co to wszystko? Ja słowa na Franka nie powiem żadnego złego i to jest sprawa tylko i wyłącznie między nami. Więc proszę, uszanujcie tylko jedną rzecz, nie piszcie bzdur. Czasami lepiej zachować coś dla siebie niż wypisywać bzdury w internecie" - napisała kobieta.

Temat rozstania na swoim InstaStories poruszył także sam Franek.

"(...) I co? Ludzie byliby zadowoleni, bo byśmy napierdzielali na siebie, jeden na drugiego? Że Mari to, że ja tamto (...) Mam gdzieś, czego ludzie chcą. To, że jesteśmy osobami publicznymi, do niczego nie zobowiązuje (...) Karmienie się złą energią i hejt to nie jest to, na czym mi zależy najbardziej na tym profilu" - można było przeczytać.

Marietta i Franek to kolejna para z "Love Island", która w ostatnim czasie postanowiła się rozstać. Wcześniej o podjęciu podobnej decyzji poinformowali także Oliwia i Maciek.

Autor: Sabina Obajtek

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy