Reklama

Reklama

"Love Island 4": Magda i Wiktor wygrali. Zamieszkają razem?

Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki wygrali czwartą edycję programu "Love Island. Wyspa miłości". Po finale na gorąco rozmawiała z nimi Karolina Gilon. Prowadząca postanowiła poruszyć zaskakującą kwestię.

"Love Island 4": Magda i Wiktor wygrali program

10 października na antenie Polsatu pokazano wielki finał czwartej edycji reality show "Love Island. Wyspa miłości". O tym, kto wygra, zdecydowali widzowie, którzy poprzez oficjalną aplikację programu mogli głosować na swoich faworytów.

Niemal połowę głosów, bo aż 47%, zdobyli Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki. Drugie miejsce zajęli Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak, a trzecie - Paulina Szczuc i Andrzej Majchrzak.

Po finale czwartego sezonu "Love Island" ze zwycięzcami na gorąco rozmawiała Karolina Gilon. Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki potwierdzili jej, że po powrocie do Polski zamierzają zamieszkać razem w Warszawie.

Reklama

"Love Island 4": Będzie ślub i dziecko?

Prowadząca okazała się wobec nich bardzo bezpośrednia i, słuchając o ich ambitnych planach dotyczących wspólnej przyszłości, w pewnym momencie wypaliła: "Czy mogę być matką chrzestną waszego dziecka? Albo świadkiem na ślubie?".

Pytanie nieco zawstydziło Magdę i Wiktora. Para zaniemówiła. "No, przegadamy to... W swoim czasie" - próbował wybrnąć Biernacki.

Chwilę później Karolina wyjaśniła, że tylko żartowała i sprawnie przeszła do kolejnych pytań. Poruszyła m. in. temat pieniędzy. Zwycięzcy przyznali, że nie myśleli jeszcze o tym, na co wydadzą 100 tysięcy złotych, którymi podzielą się po połowie. Zdradzili jedynie, że chcieliby wybrać się na wspólne wakacje.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL