Reklama

"Love Island 2": Tego nikt się nie spodziewał! Nowe pary zaskoczyły widzów

W kolejnym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" nie zabrakło silnych emocji i zwrotów akcji. Rywalizacja robi się coraz ciekawsza. Relacje nabierają rumieńców. Znamy już nowe pary i wiemy, kto opuścił program.

W "Love Island 2" byliśmy świadkami kolejnego przeparowania

Kolejne przetasowanie par za nami. Rozpoczął się nowy rozdział na Wyspie Miłości. W ostatnim odcinku panowie decydowali. Przypomnijmy - siedmiu mężczyzn wybierało nowe partnerki spośród siedmiu singielek. Nie wszystkie decyzje były oczywiste! Nie zabrakło nerwów i mocnych słów. Jedna z pań musiała opuścić willę. Co dalej wydarzy się w "Love Island. Wyspa miłości"? Rywalizacja weszła na wyższy poziom!

Reklama

"Przeparowanie to zawsze chwila niepewności. Szukamy w tym programie miłości, ale szukać to także oznacza mylić się, wracać do punktu wyjścia, sprawdzać i weryfikować. To chwila sprawdzianu dla waszych uczuć, emocji i przekonań" - przyznała prowadząca - Karolina Gilon.

W ostatnim odcinku pary wybierali panowie. Nie zabrakło zaskakujących zwrotów akcji. Jakie decyzje podjęli mężczyźni?

Mikołaj wybrał Oliwię. "Zaskoczona nie jestem. Chcę spróbować" - stwierdziła uczestniczka. Jej dotychczasowy partner nie krył żalu. "Czuję, że tracę coś ważnego i bliskiego dla mnie" - przyznał.

Rafał wybrał Olę, co nie zaskoczyło towarzystwa. "Zatroszczcie się o swoją miłość" - stwierdziła Karolina Gilon. Jak potoczą się losy tej pary? Czy uczucie przerodzi się w coś trwałego? Czas pokaże.

Dominik wybrał Julię. "Pomimo ostatnich burz między nami... Widząc jej piękną zaspaną buzię z rana, dzień staje się lepszy" - przyznał mężczyzna.

Mika wybrał Kornelię. "Jestem szczęściarą, że trafiłam na Mikę w wolnym stanie. Czułam stres, bo on jest nieobliczalny i nie wiedziałam, czy mnie wybierze" - przyznała kobieta.

Igor wybrał... Alicję. To prawdziwe zaskoczenie dla wszystkich uczestników! Ta decyzja może sporo namieszać. "To nie poszło w kierunku, w jakim powinno pójść" - przyznała zdenerwowana kobieta. Igor to już jej czwarty partner w edycji i zapewne nie ostatni. Kamil, który liczył na czas spędzony w parze z Alicją, nie krył irytacji. Jaka była jego decyzja?

Kamil wybrał Adę! "Byłam pewna, że decyzja będzie w drugą stronę" - przyznała wyspiarka. Prowadząca - Karolina Gilon - również przypuszczała, że mężczyzna wybierze Aleksandrę. Decyzje panów sporo namieszały i z pewnością będzie to miało wpływ na relacje między wszystkim uczestnikami. Tym samym z programem "Love Island. Wyspa miłości" pożegnała się Ola.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje