Reklama

"Love Island 2": Nowy uczestnik. Kto zapuści na niego sidła?

W programie "Love Island. Wyspa miłości" nikt nie zwalnia tempa. "Wyspiarze" są już rozgrzani słońcem i zadomowieni w willi. Ale sielanka nie może trwać wiecznie. Musiał nadejść "ten" moment. A wizyta Karoliny zawsze oznacza, że nadchodzą zmiany i wyzwania.

Kamil odnajdzie w programie miłość?

Tym razem Wyspiarze dostali zadanie, aby spośród Natalii, Mundka, Ady i Mikołaja, wybrali dwójkę, która pożegna się z programem.  Decyzja nie była łatwa, jednak musiała zapaść. Finalnie w willi zostali Ada i Mikołaj. Dla Natalii i Mundka przygoda się skończyła. 

Reklama

Tymczasem Julia i Dominik spędzili czas na romantycznym spotkaniu. "Było bajecznie. Nie miałem piękniejszej chwili w życiu" - skomentował Dominik, gdy wrócili z randki na łódce z Julią.

Skoki do wody i pierwszy pocałunek - nic dziwnego, że wrócili do willi z motylami w brzuchach. A co na to reszta Islandersów? Dziewczyny powiedziały krótko: "Jedna mniej do nowego!". A nowy już za progiem! Mowa o Kamilu. 

Ten przystojny 32-latek od dzieciństwa mieszka w Nowym Jorku. Od razu zrobił spore wrażenie na "Wyspiarkach". Szczególnie zainteresowana okazała się nim Ola M., która powiedziała: "Trzeba go rozgryźć, ja się tego podejmuję".

Chłopaki stwierdzili natomiast jednogłośnie: "Doszliśmy do wniosku, że Kamil jest w typie każdej z dziewczyn"...

Ale nie każda go zdobędzie! Zapowiada się gorący dzień.

Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje