Reklama

"Love Island 2": Która z dziewczyn opuści willę?

Już 6 września wieczorem poznamy wybory pozostałej trójki "Islandersów": Dominika, Mikołaja i Bartka, w ceremonii przeparowania...

Na "Wyspie miłości" wszystko szybko się zmienia...

W piątkowym odcinku po przewidywalnych wyborach Rafała, który chce kontynuować związek z Olą, oraz Igora, który stworzył parę z Oliwią, niespodziewanie Karol wybrał Julię! Wszyscy mieszkańcy willi nie kryli swojego zdziwienia, bowiem wydawało się, że "Islander" tworzy zgraną parę z Alicją.

Reklama

Jaką decyzję podejmą pozostali mężczyźni? Sytuacja nie jest oczywista. Bartek, po tym jak Karol wybrał Julię, musi zdecydować się na nową partnerkę. Czy uratuje przed opuszczeniem willi Natalię albo Karolinę?

Którą z dziewczyn wybierze Mikołaj, który wydaje się mieć największy dylemat... Dużo zależy od tego, w jakiej kolejności panowie będą wzywani przez Karolinę Gilon do ogłoszenia swoich decyzji! A w kręgu ognia zostały Ada, Natalia, Karolina i Alicja...

Jak zakończy się ceremonia przeparowania? Która z dziewczyn opuści "Wyspę Miłości"? Jakie emocje będą towarzyszyły uczestnikom po zakończeniu przeparowania?

Oglądajcie "Love Island. Wyspę miłości" w niedzielę o godzinie 22:10 na antenie Polsatu! 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje