Reklama

Liszowska za Cichopek?

Kariera zawodowa nie idzie w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Czy przekona się o tym Katarzyna Cichopek (26 l.)?

Artystka i jej partner Marcin Hakiel (25 l.) w ostatni weekend wypowiedzieli sakramentalne "tak". A że ślub odbywał się w sobotę, Kasia nie mogła poprowadzić "Jak Oni śpiewają" i Polsat musiał szukać gorączkowo jej zastępstwa. Nie spodobało się to szefom stacji i teraz zastanawiają się, czy nie przerwać współpracy z piękną aktorką.

Reklama

Kasię ostatecznie zastąpiła Joanna Liszowska (30 l.). W roli prowadzącej popularna aktorka sprawdziła się znakomicie. Na tyle, że - według nieoficjalnych informacji - pojawiają się głosy o zmianie prowadzącej. Kasia podpisuje kontrakt na prowadzenie programu bezpośrednio przed jego startem, więc zmiana nie będzie problemem. I wszystko wskazuje na to, że kontraktu na piątą edycję Cichopek już nie podpisze.

Jak się okazuje, jest to nawet na rękę menedżerom Kasi, którzy zastanawiają się nad zmianą wizerunku pięknej Kasi. Marzy im się, by artystka grała już tylko w filmach. Choć Cichopek jest amatorką, to przecież doskonale sprawdza się jako serialowa Kinga Zduńska w "M jak miłość"...

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Katarzyna Cichopek | Nie | kariera zawodowa | liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje