Reklama

Leszek Stanek: Singiel, teledysk, wakacje

Premiera teledysku do singla "In Blue" odbędzie się 6 czerwca w ATM Studio w Warszawie. Leszek Stanek przyznaje, że z dużą niecierpliwością czeka na ten dzień i na reakcję odbiorców. "In Blue" to niezwykły projekt, który łączy w sobie wiele elementów - nieprzeciętne brzmienia, taniec, wysmakowane zdjęcia i pełną wyrafinowania artystyczną wizję. Aktor podkreśla, że w najbliższym czasie chce również nieco odpocząć. Planuje tygodniowy wyjazd do Norwegii.

Leszek Stanek przyznaje, że chętnie podejmuje różne wyzwania, nie tylko artystyczne

Leszek Stanek to człowiek wielu talentów - aktor, muzyk, choreograf, producent filmowy, twórca licznych projektów edukacyjnych i artystycznych. Szerszej widowni znany jest między innymi z pierwszej edycji "Azji Express" i z serialu "Tancerze". W październiku 2016 roku Stanek zadebiutował singlem "Give Me a Hug", do którego ilustracji zaprojektował oryginalny performance uliczny.

Reklama

- Niedługo moje kolejne dziecko - singiel "In Blue", premiera już wkrótce, 6 czerwca. Sam jestem zniecierpliwiony tym faktem, więc czekamy - mówi agencji Newseria Leszek Stanek.

Realizacja projektu "In Blue" wymaga dużo czasu i kreatywności. Artysta ma w planach stworzenie autorskich obrazów do każdego swojego utworu, a podstawą działania jest stworzenie spektaklu parateatralnego, a dalej - przerzucenie języka teatru na język filmu.

Stanek przyznaje, że chętnie podejmuje różne wyzwania, nie tylko artystyczne. Praca pochłania zdecydowaną większość jego czasu, ale po intensywnym wysiłku musi być też chwila regeneracji. - Po premierze planuję wyjazd, bo muszę odpocząć. Od kilku miesięcy planowaliśmy ten event promocyjny, wiec chcę sobie na tydzień wyjechać, prawdopodobnie będzie to Norwegia. Latem jest tam przepięknie. Fiordy norweskie? Absolutnie na tak - podsumowuje Stanek.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Leszek Stanek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje