Reklama

Reklama

"Lekarze": Przeżyje wypadek?

Maks i Alicja znów spróbują uratować swoją miłość. Przez chwilę będzie się wydawało, że nic nie stanie im na przeszkodzie. Niestety, na wieść o chorobie ojca, Maks wyruszy w trasę. Wtedy wydarzy się wypadek...

Narodziny synka Maksa - Kubusia, wybaczenie, powrót do miłości... W związku Maksa (Paweł Małaszyński) i Alicji (Magdalena Różczka) emocje nie gasną. Ku radości widzów, Kellerowie znów będą szczęśliwi, a Alicja odkryje siłę uczuć macierzyńskich.

Radosne, rodzinne chwile przerwie telefon od mamy Maksa (Elżbieta Starostecka). Keller dowie się, że jego ojciec Gustaw (Daniel Olbrychski) ma raka. Niespodziewanie zasłabł, trafił do kliniki w Szwajcarii i czeka go pilna operacja. Maks natychmiast postanowi jechać. Wprawdzie martwić się też będzie o zdrowie małego Kubusia, ale Alicja obieca dobrze się nim zaopiekować.

Reklama

Sceny pożegnania Maksa z Alicją i Kubusiem będą ostatnim ich spotkaniem w tym sezonie. Chwilę później zobaczymy, jak Maks pędzi autostradą, wpada w poślizg i... Jego wypadek będzie wyjątkowo dramatyczny. Maks przeżyje, ale trafi do szpitala w stanie śpiączki. Czy wyjdzie z niej? Czy odzyska sprawność, nie straci pamięci? Z tymi pytaniami twórcy pozostawią nas w niepewności aż do wiosny, kiedy ruszy nowa, czwarta seria. Bo wiadomo już na pewno, że ciąg dalszy nastąpi.

Seria trzecia "Lekarzy", której finałowy 13. odcinek zobaczymy 25 listopada, od początku obfitowała w dramatyczne wypadki. Na początku życia omal nie stracił Daniel Orda (Wojciech Zieliński), który rozbił się na motorze. W kolejnych odcinkach walczył o możliwość dalszej pracy, jako chirurg. Potem - w wyniku wybuchu na stacji benzynowej zginęła Olga Rojko (Magdalena Boczarska). Cudem przeżyło dziecko, które nosiła pod sercem.Teraz na włosku zawiśnie życie Maksa Kellera.

Tymczasem twórcy serialu zapowiadają, że to w czwartej serii bohaterowie zmierzą się z kolejną wielką tragedią... - Ta seria będzie przełomowa dla lekarzy z toruńskiej placówki - mówi tajemniczo Dorota Chamczyk, producentka.

Co jeszcze się zdarzy? Wiadomo tylko, że do obsady - w której znów znajdziemy takie nazwiska jak m.in. Danuta Stenka, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Polk - dołączy Wojciech Mecwaldowski, jako nowy ordynator. Zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego szefa tego oddziału Leona Jasińskiego (Jacek Koman).

AJ

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: alicja | wypadku | przeżyła wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje