Reklama

Kwaśniewska wypierze i wyprasuje

Jolanta Kwaśniewska budzi emocje. Była pierwsza dama nie boi się pojechać do cudzego domu i uczyć prasowania.

Gdyby teraz odbywały się wybory prezydenckie, bardzo duże szanse na zwycięstwo miałaby... Jolanta Kwaśniewska.

Reklama

Nie dojdzie jednak do tego, bo była pierwsza dama kategorycznie zaprzecza, że chciałaby wziąć w nich udział. Choć niewątpliwie nikt lepiej niż ona nie wie, na czym polegają blaski i ciemne strony sprawowania tego urzędu. Przez 10 lat mieszkania w Pałacu Prezydenckim i zasiadania u boku męża, Aleksandra, miała okazję wiele zobaczyć i wiele się nauczyć.

Jak choćby zasad etykiety, stosownego ubierania, a przede wszystkim wielu praktycznych trików pomagających w życiu w ciągłym biegu, w podróży. Tą wiedzą Kwaśniewska dzieli się już od blisko trzech lat z widzami stacji TVN Style w magazynie "Lekcja stylu".

"Tak samo jak inne kobiety prowadzę dom: robię zakupy, gotuję, sprzątam(...). W programie poruszamy tematy, które interesują kobiety, odpowiadam na pytania przesłane w listach i mailach, podpowiadam moje patenty, żeby życie było łatwiejsze" - wyznaje.

Dzięki jej programom nie tylko wszystko wydaje się prostsze, ale też wizerunek pierwszej damy zdecydowanie stał się bliższy ludziom.

Kwaśniewska jeżdżąc do cudzych domów i podpowiadając ich mieszkańcom, jak urządzić chrzciny, a nawet ucząc prasować pana domu pokazuje, że ma dystans do siebie i nie zamierza zasiadać na piedestale, na który kilka lat temu wepchnęła ją prezydentura męża.

Podobnym poczuciem humoru wykazała się goszcząc w "Lekcji stylu" muzyka o pseudonimie Wujek Samo i towarzysząc mu w ułożonej przez niego "rapowance" na temat programu.

Kwaśniewska pokazuje, że potrafi rozmawiać ze stylowymi damami, jak Beata Tyszkiewicz, z młodymi gwiazdami "z innej bajki", jak choćby Doda, ale też ze zwykłymi ludźmi, którym pomaga w codziennych sprawach.

I pewnie w tym tkwi tajemnica popularności byłej pierwszej damy i tego, że to właśnie ją widzielibyśmy najchętniej jako głowę naszego państwa.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dama | jolanta kwaśniewska | Nie | kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje