Reklama

Reklama

"Kuchnia": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu Polsatu

Padł pierwszy klaps na planie drugiego sezonu najsmaczniejszego serialu Polsatu "Kuchnia". Za reżyserię odpowiada Piotr Wereśniak, znany m.in. z takich produkcji, jak: „W rytmie serca”, „Wkręceni”, „Kryminalni” czy „Och, Karol 2”.

Ekipa serialu "Kuchnia" pracuje już nad drugim sezonem produkcji Polsatu

Czas na dalsze perypetie pracowników renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. W nadchodzącym sezonie zdecydowanie bardziej skupimy się na życiu prywatnym i miłosnym głównych bohaterów. Jak będzie wyglądała relacja Maksa (Patryk Cebulski) z Wiktorią Gonczar (Maria Dębska, laureatka nagrody za główną rolę kobiecą na tegorocznym 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdynia) oraz Olą Bubką (Julia Trojanowska)? Czy w tym trójkącie zawrze? Czy utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką Heleną (Marta Żmuda Trzebiatowska)?

Reklama

"Kuchnia": Nowi bohaterowie, nowy reżyser

W drugim sezonie poznamy nowe postaci, m.in. Stefana (w tej roli Jarosław Boberek). To ojciec Natalii (Paulina Lasota), bardzo zazdrosny o córkę. Na domiar złego jest producentem wędlin przez co Natka, jako weganka nie chce go znać. Valdy (Michał Mikołajczak, gwiazda "Pierwszej miłości") to dawny uczeń i współpracownik szefa z paryskiej restauracji. Niegdyś wydał Wiktora przed właścicielem restauracji, w której wspólnie pracowali, co doprowadziło do zwolnienia Bojarskiego. Obecnie przybywa w blasku chwały do restauracji Claude Monet przeprowadzić warsztaty kulinarne z okazji wydania swojej nowej książki. Szef nie może mu wybaczyć przeszłości, ale Valdy będzie robił wszystko, by wkupić się w łaski dawnego mistrza.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Kuchni" potrwają do stycznia 2022 roku. Serial reżyseruje Piotr Werseśniak, który zastąpił na fotelu reżysera Okiła Khamidowa.

Serial "Kuchnia" opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager,  zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników....który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda -Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet". Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem.  Mają swoje tajemnice,  wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

Czytaj również:

Kamila z "Rolnika" bezlitośnie krytykowana. "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma"

"Rolnik szuka żony 8": Gorące sceny z udziałem Krzysztofa i Bogusi!

Maciej Stuhr na polsko-białoruskiej granicy

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuchnia (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje