Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN-u. Znika z telewizji?

To dopiero szokująca informacja! Kuba Wojewódzki ogłosił na Instagramie, że jego program znika z telewizji. Koniec projektu określił "nagłym, aczkolwiek spodziewanym". Nie zapomniał także podziękować widzom!

Prezentacja programu "Kuba Wojewódzki" na wiosennej ramówce TVN

Kuba Wojewódzki zaskoczył swych fanów, publikując w czwartek na Instagramie informację o zakończeniu emisji swojego programu. "W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż" - napisał na Instagramie. 

Dziennikarz podkreślił jednak, że to nie koniec jego działalności zawodowej. "Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych" - ogłosił Kuba Wojewódzki

"Kuba Wojewódzki" znika z anteny!

Talk show "Kuba Wojewódzki" po raz pierwszy został wyemitowany w październiku 2002 roku. Na początku program był nadawany przez Polsat, a od 2006 roku przez TVN, niezmiennie ciesząc się wysoką oglądalnością.  Nic więc dziwnego, że informacja o zakończeniu formatu zszokowała jego fanów. 

Reklama

"Ta decyzja została podjęta już wcześniej, czy dopiero po wizycie w DDTVN ? Jak dla mnie brawa za szczerość bo mało kto potrafi w tych czasach powiedzieć prawdę". "Niemożliwe! Kuba, nie rób Nam tego". "Chyba żart" - pisali internauci. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje