Reklama

Reklama

Kto zdobędzie mieszkanie?

Ostatniego dnia czerwca wszystko stanie się jasne. Dowiemy się wreszcie, kto z uczestników "Bitwy o dom" wprowadzi się do swojego mieszkania marzeń.

Katarzyna i Bartosz Rybińscy mieszkają w kawalerce, którą przekształcili z PRL-owskiego koszmarku architektury w funkcjonalny lokal; potrzebują jednak więcej przestrzeni ze względu na dzieci.

Piotr Gogolewski jest wdowcem, w programie bierze udział z córką Roksaną. Stara się być dla niej nie tylko dobrym ojcem, ale i najlepszym przyjacielem. A dzięki temu, że jest utalentowanym majsterkowiczem, udaje mu się sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przez "Bitwę o dom".

Dariusz Fabijańczuk i Marlena Rogowiec marzą o własnym lokalu, który mogliby urządzić zgodnie ze swoim artystycznym usposobieniem. Żartują, że w ich wymarzonym mieszkaniu znajdzie się miejsce nawet na domek na drzewie dla ich trojga dzieci.

Reklama

Co ważne, finał "Bitwy o dom" odbędzie się na antenie telewizji TVN w innej porze! Poprzednie odcinki emitowano w niedzielne poranki, zaś emocjonujące rozwiązanie rywalizacji ujrzymy w najlepszej porze: o godz. 19:55! Jeśli zgromadzi dużą widownię, to może po wakacjach zobaczymy drugą serię tego programu.

- Decyzja o tym, czy będzie kolejny sezon "Bitwy o dom" jeszcze nie zapadła - informuje TVN. Są jednak nadzieje, że znów będzie mieszkanie do wygrania, bo z danych wynika, że każda odsłona programu miała ponad milion widzów, co zapewniło TVN pozycję lidera w najatrakcyjnjeszej dla reklamodawców grupie widzów!

Osiem rodzin, które zaczęły rywalizację na swoje pomysły urządzenia mieszkania, które przekazano im w stanie deweloperskim nie miało łatwego zadania! Użalał się nad nimi nawet Marcin Meller. - Mnie jest bardzo żal tych ludzi, bo oni się starają, a potem przychodzicie wy i wszystko krytykujecie - mówił do Tomasza Pągowskiego, jednego z jurorów.

A przecież właśnie Pągowski został przez internautów uznany za najsympatyczniejszego jurora! Poza nim wnętrza konkursowe oceniały też: Małgorzata Rozenek i Natalia Nguyen.

W finale do ekipy "Bitwy o dom" dołączy również Kinga Rusin. Jak będzie wyglądał ten wyjątkowy odcinek? Na planie pojawią się jurorzy, konkurujące ze sobą rodziny oraz publiczność. Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Kinga Rusin będą wspominać razem z uczestnikami ich drogę w programie, niezapomniane momenty i podsumują to, co zmieniło się w ich życiu.

O ostatecznym wyniku rywalizacji zdecydują sms-owo widzowie programu. Zwycięzca zatrzyma urządzone przez siebie obszerne mieszkanie na obrzeżach Warszawy. - Będą też nagrody pocieszenia, dla tych finalistów, którzy przepadną na ostatniej prostej - obiecuje TVN.

A wybór będzie wyjątkowo trudny, bo w "Bitwie o dom" liczą się nie tylko talent i umiejętności, ale przede wszystkim osobiste zaangażowanie i motywacja. A tego żadnemu z uczestników programu odmówić nie można. Tak naprawdę każda z biorących udział "Bitwie..." rodzin zasługuje na swoje wymarzone "M", ale cóż, zwycięzca może być tylko jeden.

Beata Modrzejewska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy