Reklama

Reklama

Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!

Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!
Magda Mołek i Marcin Meller - już nie zobaczymy ich w "Dzień dobry TVN" (screen z Instagrama) /materiały prasowe

W czwartek, 18 lipca, na oficjalnym profilu Magdy Mołek pojawiło się oświadczenie, dotyczące jej odejścia z programu "Dzień Dobry TVN".

"Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też" - pisze Mołek.

"To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu 'W roli głównej' Magdy Mołek. Przygotowuję tez dwa nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem" - dodaje.

Reklama

"Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży".

Wiadomo, że oboje zostają w stacji i będzie można oglądać dziennikarzy w innych programach.

Nieoficjalnie mówi się, że są już osoby na ich miejsce. Jak poinformował "Fakt", Magdę Mołek w "Dzień dobry TVN" zastąpi Małgorzata Ohme, która do tej pory występowała w programie "Big Brother" jako ekspert. Natomiast za Marcina Mellera pojawi się w programie Filip Chajzer.

"To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie "Big Brother nocą", to żal byłoby rozdzielać taki duet " - donosi "Fakt".

Na razie TVN nie potwierdziło tych informacji.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mołek | Marcin Meller | Małgorzata Ohme | Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama