Reklama

Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

Po tym, jak w poniedziałek, 13 lipca, Justyna Pochanke zrezygnowała z prowadzenia "Faktów", stacja TVN poinformowała, że do ekipy tego programu informacyjnego dołączy Piotr Kraśko. Dziennikarz nie będzie już prowadził "Dzień Dobry TVN", co oznacza, że potrzebny będzie nowy gospodarz, który zajmie jego miejsce. Z informacji PAP Life wynika jednak, że w wakacje nowy prowadzący się nie pojawi. Odnowiony skład zespołu gospodarzy programu poznamy bliżej jesieni.

Kto zastąpi Piotra Kraśkę u boku Kingi Rusin?

Piotr Kraśko, który był gospodarzem "Faktów z zagranicy" w TVN24 BIS, a w programie "Dzień Dobry TVN" partnerował Kindze Rusin, dostał w TVN nowe zadanie. Jeszcze w lipcu zacznie prowadzić główne wydania "Faktów" w TVN i "Faktów po Faktach" w TVN24. Wypełni w ten sposób lukę po Justynie Pochanke, która rozstała się z tymi programami po 19 latach pracy.

W związku z nowymi obowiązkami Piotr Kraśko będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach, nie będzie już więc prowadził "Dzień Dobry TVN". Kto go zastąpi? Na razie nikt. Jak udało nam się dowiedzieć, stacja nie planuje teraz wprowadzać następcy do programu, który ma teraz nieco zmienioną, wakacyjną formułę.

Reklama

"O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy bliżej nowego sezonu" - powiedziała w rozmowie z PAP Life Katarzyna Issat, Szefowa ds. Komunikacji Korporacyjnej w TVN Discovery Polska.

To oznacza, że nazwisko nowego gospodarza poznamy dopiero w drugiej połowie sierpnia. Wtedy też okaże się, czy następca Kraśki będzie prowadził program w duecie z Kingą Rusin, czy może nastąpią jakieś roszady w składach duetów prowadzących "Dzień Dobry TVN".

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje