Reklama

Kto stylizuje Kożuchowską?

Czy to możliwe, by jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek - Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" - nigdy nie korzystała z rad stylistów zajmujących się zawodowo doborem strojów, w jakich gwiazdy pojawiają się na premierach, galach i imprezach towarzyskich?

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat cieszy się opinią ikony mody. Zawsze, gdy pojawia się na czerwonym dywanie, wzbudza zachwyt, każda jej stylizacja dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, a zdjęcia aktorki z premier, gal i innych imprez są ozdobą wszystkich kroniczek modowych. Wiele osób zastanawia się, kto doradza Małgosi w doborze kreacji, kto jest jej ulubionym i zaufanym stylistą...

Reklama

- Nie korzystam z rad stylistów - wyznała Małgorzata Kożuchowska.

Wyznanie aktorki wywołało w świecie mody wielką konsternację. Dziś bowiem niemal każda gwiazda ma własnego stylistę, który dba o jej wizerunek, a osoby zajmujące się zawodowo wyszukiwaniem najodpowiedniejszych dla znanych pań i panów kreacji są wręcz rozchwytywane!

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska to jedna z niewielu polskich gwiazd, które nie uległy presji posiadania osobistego doradcy w sprawach tego, co mają na siebie założyć!

- Nie potrafię korzystać z rad stylistów. Wyrocznią jest mój mąż - zdradziła serialowa Natalia Boska z "rodzinki.pl".

Małgosia twierdzi, że przed wyjściem z domu zawsze pyta męża o to, jak wygląda. Jeśli on uzna, że prezentuje się dobrze, po prostu... wychodzi, bo wie, że może całkowicie ufać jego opinii.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Kożuchowska | kto | aktorka | styl | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje