Reklama

Krzysztof Kowalewski walczy o godność

Nowym klientem Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) zostanie niejaki pan Lucjan, wyjątkowo elegancki, acz ekscentryczny 83-latek, w roli której zobaczymy wybitnego aktora Krzysztofa Kowalewskiego (76 l.). Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Prawa Agaty".

Ujawniamy, że pan Lucjan zjawi się w kancelarii mecenas Przybysz w piątym odcinku nowego sezonu "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 26 marca). Staruszek będzie bardzo przejęty swoją sprawą.

Reklama

- Proszę o obronę przed moją wnuczką! - usłyszy Agata.

Na jaw wyjdzie, że Justyna (Aleksandra Bednarz), wnuczka pana Lucjana, wystąpiła do sądu z wnioskiem o jego ubezwłasnowolnienie. Twierdzi, że dziadek nie potrafi sam o siebie zadbać ani też odpowiednio dysponować swoimi pieniędzmi. Powoła się przy tym na opinię psychiatry, według którego Lucjan cierpi na paranoję i demencję, co może stanowić pierwsze stadium Alzheimera i wpływać na racjonalność podejmowanych przez niego decyzji.

- To wszystko nieprawda! - będzie utrzymywał staruszek. - Nikt nie ma prawa odbierać mi godnej starości!

Tymczasem wnuczka Lucjana postara się dowieść, że Lucjan cierpi na paranoję. Starszy pan, zdenerwowany oskarżeniami, zacznie sprawiać kłopoty na sali sądowej kłopoty. Przykłady? Nie będzie potrafił powstrzymać się od komentarzy i atakowania niektórych osób. Oczywiście nie wpłynie to korzystnie na jego wizerunek. Zeznania kolejnych osób wskazywać będą na jego kłopoty psychiczne. Na domiar złego na jaw wyjdzie, że staruszek zadaje się z ludźmi - delikatnie mówiąc - nieodpowiednimi.

Czy Agata zdoła wygrać sprawę równie bogatego, co też ekscentrycznego pana Lucjana?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Wywiad z Bondem

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | Krzysztof Kowalewski | aktor | Prawo Agaty | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje