Reklama

Krzysztof Ibisz: Nowe wyzwania

W życiu zawodowym Krzysztofa Ibisza znów duże ożywienie. Niedawno miał zdjęcia do filmu, a już wkrótce rusza jego nowy program w Polsacie.

"'Studio weekend' startuje w sobotę, 15 września, o 10:30. Wciąż myślimy nad najważniejszymi tematami na pierwsze wydanie. Nie mamy jeszcze zamkniętej listy zagadnień, bo chcemy, żeby była jak najbardziej aktualna. Chyba dopiero w piątek w nocy powstanie ostateczny zarys programu" - opisuje nową audycję Polsatu Krzysztof Ibisz.

Reklama

W rozmowie z PAP Life dziennikarz odniósł się też do faktu, że "Studio weekend" będzie współprowadzić z Anną Zejdler-Ibisz, swoją byłą żoną i matką jego syna Maksymiliana. "Ania jest świetną dziennikarką prasową. Wcześniej była tylko gościem w różnych programach. To będzie jej debiut jako prowadzącej. Lubimy się i przyjaźnimy. Sądzę więc, że powinno się nam dobrze pracować. Proszę trzymać za nas kciuki" - mówi dziennikarz.

Krzysztof Ibisz na co dzień pracuje w telewizji, ale jest też dyplomowanym aktorem i od czasu do czasu przyjmuje role filmowe i teatralne. Niedawno gwiazdor zgodził się wystąpić w obrazie Edyty Sewruk "Przedtem, potem". W filmie wezmą też udział m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Pieczyńska, Bożena Dykiel i Emilian Kamiński. Produkcja Seweruk jest tragikomedią i opowiada historię współczesnej dziewczyny, która z trudem odnajduje się w świecie warszawskich korporacji i ucieka do mieszkającej na wsi rodziny.

Dziennikarz telewizji Polsat wcieli się w szefa głównej bohaterki. Podczas jednej ze scen, która przedstawia imprezę korporacyjną, wręcza jej nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia. Rola Ibisza jest epizodyczna, ale bardzo wyrazista. Zdjęcia z jego udziałem odbyły się w niedzielę. Wstępnie zakładano, że wszystkie sceny z Ibiszem będą nakręcone w ciągu jednego dnia, ale twórcom filmu tak bardzo spodobało się to, co zaprezentował, że rozważają rozwinięcie jego wątku.

"Gdy pojawił się na planie, pokazał świetny warsztat aktorski. Do tego zrobił prawdziwy show i wniósł wiele dobrej energii" - mówi PAP Life producentka filmu Dorota Eberhardt.

"Edyta jest świetną, młodą reżyserką, która nakręciła kilka bardzo dobrych filmów z wielkimi gwiazdami. Już wcześniej widziałem kilka jej obrazów. Zdobyły one szereg nagród na festiwalach międzynarodowych. Ucieszyłem się, że zaproponowała mi współpracę, bo 'Przedtem, potem' jest ambitnym, ciekawym projektem opartym na świetnym scenariuszu. To kino artystyczne, czyli to, co my, aktorzy, najbardziej kochamy. Jestem bardzo podekscytowany" - przyznaje Ibisz.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | nowy program | wyzwania | ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje