Reklama

Krystian Kukułka: Prowadził program informacyjny w telewizji

Krystian Kukułka, zanim został aktorem, prowadził program informacyjny!

Krystian Kukułka jako prezenter "Wydarzeń"

- Pracę w telewizji regionalnej w Lubinie zacząłem mając 17 lat i było to spełnieniem moich marzeń. Codziennie, od poniedziałku do piątku, szedłem po szkole do telewizji, przebierałem się w garnitur i czytałem wiadomości z naszego regionu - wspomina Krystian Kukułka, znany telewizyjnej publiczności z serialu "Barwy szczęścia".

Reklama

- Bardzo mile wspominam ten czas i ludzi z którymi pracowałem. W szczególności ludzi, którzy dali mi tą szanse czyli Pani Wioletta Słabicka i Andrzej Niemiec. Na pewno była to dla mnie również lekcja życia. Tak, jak w każdej pracy, tak i w tej początki były trudne, ale w moim przypadku był to duży kopniak. Pierwszy raz w życiu zderzyłem się też z ogromną falą negatywnych komentarzy i ostrej krytyki w internecie. Pamiętam, że dla młodego chłopaka to był naprawdę duży cios - zdradza aktor.

Na szczęście najbliższa rodzina i przyjaciele pomogli mu zmierzyć się z hejtem w sieci.

- Dzięki mojej rodzinie nie poddałem się i nie zrezygnowałem, a z dnia na dzień starałem się być coraz lepszy. Patrząc na to z perspektywy czasu było mi to potrzebne. Dzisiaj jestem o tyle mądrzejszy, że w ogóle nie czytam komentarzy na swój temat. Żadna krytyka nie jest w stanie mnie załamać czy pozbawić marzeń, o które tak zawsze walczyłem.

Okazuje się, że największym idolem Krystiana wśród dziennikarzy informacyjnych był, i wciąż jest, Piotr Kraśko. - Pamiętam, że dużą inspiracją był dla mnie Piotr Kraśko, którego podziwiam - mówi Kukułka.

Sentyment do prowadzenia serwisu informacyjnego pozostał i aktor nie ukrywa, że marzy mu się jeszcze poprowadzenie tego typu programu.

- Chciałbym jeszcze usiąść za biurkiem przed kamerą i powiedzieć "Krystian Kukułka, to jest główne wydanie 'Wiadomości'. Witam państwa" - zdradza gwiazdor "Barw szczęścia".

Poniżej możemy zobaczyć, jak w roli prezentera poradził sobie serialowy Ernest Chowański z "Barw szczęścia". Co ciekawe, jest to ostatnie wydanie, w którym aktor wziął udział. Zaledwie kilka dni później Krystian rozpoczął naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu i rozpoczął przygodę z aktorstwem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krystian Kukułka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama