Reklama

"Kryptonim Szef": Pani dyrektor mechanikiem

Po raz pierwszy w programie "Kryptonim Szef" w rolę szeregowego pracownika wcieli się kobieta. Monika Balewska będzie musiała pracować jako... mechanik samochodowy!

Monika Balewska "zmieni się" w Annę Maciejewską

Monika Balewska jest dyrektorem personalnym sieci serwisów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych Norauto. Dzięki specjalnej charakteryzacji pani Monika, jako Anna Maciejewska, zatrudni się we własnej firmie, gdzie będzie przyuczała się do zawodu mechanika samochodowego i konsultantki w sklepie motoryzacyjnym.

Reklama

- Jeżeli to przejdę, to wtedy nikt już nie powie, że nie wiem na czym polega ta praca. Mam nadzieję, że nie usłyszę od pracowników, że pracuje się w tej firmie źle - mówi Monika Balewska.

Zadanie pani Moniki jest o tyle trudne, że będzie musiała odnaleźć się w świecie mężczyzn, bo to głównie oni są pracownikami serwisów samochodowych. Na jej drodze nie zabraknie jednak także innych pań, które od lat pracują w sieci serwisów samochodowych.

- Te trzy dni pracy były najważniejsze z tego względu, że miałam kontakt z naszymi pracownikami i myślę, że był to inny kontakt niż taki na co dzień, kiedy przyjeżdżam jako szef HR. Dyrektorem się bywa, człowiekiem się jest - podsumowuje Monika Balewska.

Przyzwyczajona do zacisza eleganckiego biura pani dyrektor będzie musiała zmierzyć się z codziennymi obowiązkami swoich pracowników. Czy Monika Balewska potrafi zmienić opony, wymienić olej i sprzedać odpowiednie części zamienne? Przekonamy się już w środę, 7 października, o godzinie 20:25 w TVP1.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kryptonim szef

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje