Reklama

Koroniewska pod lupą mediów

Na okładkach pism kobiecych drugi kwartał z rzędu króluje Joanna Koroniewska. Choć od pierwszych doniesień o jej rozwodzie z Maciejem Dowborem minęło kilka miesięcy, media nie przestają fascynować się tym tematem.

W okresie od kwietnia do czerwca 2012 roku aktorka znalazła się na 12 jedynkach prasy dla pań. Wyprzedziła ciesząca się w ostatnim czasie dużą popularnością nową prezenterkę "Panoramy", Hannę Lis (10 okładek) oraz Halinkę Młynkową (7). W mediach dyskutowano na temat rozpadu małżeństwa piosenkarki z Łukaszem Nowickim, co zaowocowało w kwietniu czterema jedynkami. Z okładek zniknął za to prawie zupełnie Maciej Dowbor, który od stycznia do marca br. gościł na pięciu pierwszych stronach, a w II kwartale pojawił się tylko raz, w kwietniu.

Reklama

Na zainteresowaniu mediów zyskała również Magda Gessler (6 okładek). Jej medialność potwierdza także inne badanie "Press-Service Monitoring Mediów", z którego wynika, że w okresie trzech miesięcy (marzec-maj br.) na temat Magdy Gessler odnotowano 1820 publikacji w prasie, internecie i RTV. Restauratorka zawdzięcza tak dużą medialność głównie programowi telewizyjnemu "Kuchenne Rewolucje" oraz planowanemu projektowi "Masterchef". Czwartą pozycję ex aequo z właścicielką m.in. "U Fukiera" zajmuje Agnieszka Włodarczyk, która uwagę mediów przyciągnęła za sprawą związku z Mikołajem Krawczykiem.

Top 5 najczęściej pojawiających się kobiet na okładkach od stycznia do czerwca 2012 r. tworzą: Joanna Koroniewska (24), Hanna Lis (14), Anna Mucha (11), Edyta Górniak (11) i Katarzyna Zielińska (10). Do najpopularniejszej piątki wśród mężczyzn należą: Piotr Adamczyk (10), Maciej Dowbor (6), Zbigniew Zamachowski (6), Łukasz Nowicki (4), Robert Janowski (4).

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje