Reklama

Koroniewska ma swój program

Discovery na konferencji, która odbyła się w Zamku Ujazdowskim w Warszawie ogłosił swoje wiosenne propozycje. Wśród nowości jest program "Matka czy nastolatka", który poprowadzi Joanna Koroniewska, gwiazda serialu "M jak miłość".

Discovery Channel jak zawsze będzie intrygował widzów ciekawych świata. W wiosennej ramówce znalazły się dwa programy z polskim rodowodem. Pierwszy to "Behind the Scenes - EURO 2012", opowiadający o przygotowaniach do Mistrzostw Świata 2012. Drugi to "Policyjne jednostki specjalne", który pokazuje działania elitarnych jednostek policji między innymi w Warszawie.

Reklama

Oczywiście nie zabraknie sztandarowego programu stacji, jakim jest "Amerykański chopper", a w jednym z odcinków widzowie zobaczą, jak powstawała maszyna dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"To świetna przygoda, nawet nie wiem jak to się stało. Ktoś zadzwonił do nas, a potem wykonał kilka innych telefonów. Mamy teraz własnego choppera, który zostanie zlicytowany na najbliższym finale WOŚP" - zdradził Jurek Owsiak.

Kanał TLK, który jest liderem wśród programów kobiecych, postanowił zaskoczyć swoich widzów. Na potrzeby stacji powstał polski program "Matka czy nastolatka", który poprowadzi Joanna Koroniewska.

"To program w którym uczestniczą matka i córka chcące się poddać metamorfozie. Chodzi w nim nie tylko o zmiany wyglądu, ale też o odbudowanie relacji między biorącymi w nim udział kobietami. Praca przy takim projekcie, to wspaniałe doświadczenie również dla mnie. Bardzo wiele nauczyłam się na planie" - wyjaśnia aktorka.

Tej wiosny na ekranie pojawią się też sprawdzone tytuły, a wśród nich: "Ratując życie", "Porodówka", "Moje paranoje", czy "Mistrz kuchni: Gordon Ramsay".

Dla widzów, którzy lubią poczuć na plecach dreszcz emocji został uruchomiony kanał Investigation Discovery. Oferuje on programy, w których eksperci rozszyfrowują umysły przestępców i dzielą się z widzami wiedzą na temat rozwiązywania kryminalnych łamigłówek. Wiedzy o zawartości nowego kanału niech dostarczą choćby tytuły programów: "Kobiety mafii", "Zbrodnia w sąsiedztwie", czy "Na miejscu zbrodni".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje