Reklama

Koroniewska gwiazdą filmową

Już niebawem w "Komisarzu Aleksie" pojawi się Joanna Koroniewska.

Przed aktorką zaczyna się nowa era - życie po "M jak miłość". Odkąd Joanna Koroniewska rozstała się z tym serialem, odetchnęła.

Reklama

- Wydaje mi się, że jest mi lepiej. Mam nareszcie czas, żeby poszukać pracy. Funkcjonowanie w jednym serialu trochę rozleniwia człowieka. Otworzyłam się na różne możliwości - powiedziała.

Aktorka nie kryje jednak, że tęskni za widzami, którzy polubili graną przez nią Małgosię. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Już niebawem Joannę Koroniewską zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie - zagra kapryśną gwiazdę filmową w serialu "Komisarz Alex". Sprawi także, że Michałowi Orliczowi (Antoni Pawlicki) przez chwilę mocniej zabije serce.

Ich pierwsze spotkanie będzie miało bardzo dramatyczny przebieg. Policjant, wracając z zakupów, zauważy wymachującego rewolwerem mężczyznę goniącego piękną dziewczynę. Razem z Aleksem rzucą się jej na ratunek i obezwładnią przestępcę.

Dopiero po chwili Michał spostrzeże, że wcale nie doszło do żadnego przestępstwa, a przy okazji zdemolował plan filmowy kręconego akurat na ulicach Łodzi serialu z udziałem wielkiej gwiazdy filmowej Aleksandry Czoper...

Marta Uler

WIELKI TEST O POLSKIM FILMIE

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje