Reklama

"Komisarz Alex" i rozterki sercowe

Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?

Tajemnicze morderstwa młodych dziewczyn, których ciała policja znajduje nad Zalewem Sulejowskim, zmuszają Lucynę (Magdalena Walach) i Marka (Jakub Wesołowski) do wspólnego wyjazdu nad jezioro i wmieszania się w tłum plażowiczów. Aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń, para policjantów udaje... parę. Wspólnie spędzony czas bardzo ich do siebie zbliża i powoduje, że zaczynają patrzeć na siebie inaczej niż dotychczas. Marek dostrzega wielką urodę koleżanki z pracy, podziwia jej kobiecość i wdzięk. Lucyna zaś dochodzi do wniosku, że jej współpracownik to wspaniały, czuły facet, w którym po prostu mogłaby się zakochać...

Reklama

Nie wiadomo, jak rozwinęłaby się nagła wzajemna fascynacja Lucyny i Marka, gdyby na ich drodze nie pojawił się nieco ekstrawagancki, ale bardzo przystojny i szarmancki malarz Filip Miler (Filip Bobek). Artysta, który zajmuje się rysowaniem portretów wypoczywających nad Zalewem Sulejowskim urlopowiczów, tak bardzo spodoba się Lucynie, że przez moment - pod wpływem komplementów i czułych słówek - straci dla niego głowę.

Lucyna stanie przed bardzo trudnym wyborem. Czy pozwolić, by ogromna sympatia, jaką poczuła do Marka, przerodziła się w coś więcej, czy może dać się ponieść zauroczeniu nowo poznanym malarzem? Obaj wydają się jej być idealnymi kandydatami na ewentualnego partnera życiowego...

W trakcie prowadzonego śledztwa Lucyna zrozumie, że jeden z mężczyzn w żadnym razie nie zasługuje na jej zaufanie i uczucie. Czy odda swe serce temu drugiemu? Który - Marek czy Filip - okaże się bardziej godny jej uwagi? A może dojdzie do wniosku, że żaden z nich nie jest mężczyzną z jej marzeń?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania padną już w najbliższą sobotę o godzinie 20.25, kiedy to TVP 1 rozpocznie emisję pierwszego odcinka nowej serii "Komisarza Aleksa".


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jakub Wesołowski | Filip Bobek | Magdalena Walach | Komisarz Alex | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje