Reklama

Kolejny program Małgorzaty Rozenek

Mimo że kariera Małgorzaty Rozenek trwa zaledwie pięć lat, to celebrytka zdążyła się już wznieść na wyżyny. Prezenterce chętnie powierzane są kolejne projekty, a te, które dotychczas prowadziła, odniosły ogromny sukces.

Małgorzata Rozenek ma pełne ręce roboty

Przed nami premiera wspólnego programu Majdanów - "Iron Majdan", jednak okazuje się, że to nie jedyny format, który "perfekcyjna pani domu" otrzyma. Jak donosi "Fakt", Rozenek dostanie kolejny projekt w TVN Style, w którym będzie poprawiać urodę kobiet za pomocą... skalpela!

Reklama

Nowy program, który poprowadzi Rozenek, będzie związany z chirurgią plastyczną. Gospodyni będzie dbać o wygląd Polek nie za pomocą rad, którymi chętnie się dzieli w mediach społecznościowych, a dzięki rękom specjalistów.

Jak pisze "Fakt", "powiększenie biustu, ust czy pozbycie się niedoskonałości ciała mają pomóc uczestniczkom zamienić się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia". Rozenek wydaje się zachwycona tym, że poprowadzi takie show, a wręcz, jak sama wyznała tabloidowi, "nowy program dla TVN Style jest zwieńczeniem jej marzeń".

"Warto zobaczyć te oszałamiające metamorfozy. Można osiągnąć wszystko, wystarczy odrobina samodyscypliny, czyjaś pomoc i niestety pieniądze. Ale to już leży po naszej stronie" - dodaje Rozenek.

W końcu celebrytka też wie, jak wiele można zmienić za pomocą chirurgii plastycznej. Ostatnio podczas programu "W dobrym stylu", gdy rozmawiała z mistrzynią Europy w driftingu, Karoliną Pilarczyk, wyznała, że poleca powiększenie piersi.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje