Reklama

Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

Bal Dziennikarzy odbędzie się 7 lutego 2015 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Na scenie wystąpią Ewa Bem, Poparzeni Kawą Trzy, Mrozu i Areta Chmiel. Gospodarzami wieczoru będą Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Podczas imprezy odbędzie się aukcja przedmiotów podarowanych fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy. Na Allegro już teraz trwają licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na potrzeby dzieci pokrzywdzonych przez los. Na aukcji kupić można m.in. koszulkę piłkarską Jarosława Kreta, śniadanie w towarzystwie Doroty Wellman i Marcina Prokopa, oraz kolację z Karoliną Szostak i Mateuszem Borkiem.

Reklama

- Absolutnie jest to przyjemność. Fajne jest to, że możemy pomóc komuś tym, że z kimś innym miło spędzimy wieczór, że będziemy rozmawiali i będziemy kosztowali pyszne jedzenie. Takie akcje są bardzo miłe, dlatego w miarę możliwości i czasu staram się brać w nich udział. Uważam, że jeśli mogę w ten sposób pomóc, to jak najbardziej powinnam - mówi Karolina Szostak w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Spotkanie z Karoliną Szostak i Mateuszem Borkiem odbędzie się w Atelier Amaro. Gwiazdy wybrały trzy ewentualne terminy w marcu, a konkretną datę ustali zwycięzca licytacji. Karolina Szostak przyznaje, że będzie to pierwszy tego typu wieczór w jej życiu. Gwiazda telewizji Polsat Sport nie stresuje się jednak, ponieważ najważniejszy jest dla niej szczytny cel, jakim jest pomoc potrzebującym dzieciom. Otuchy dodaje jej także fakt, że w kolacji weźmie udział także jej wieloletni kolega z pracy Mateusz Borek.

- Decyzja padła na Mateusza, akurat może ze względu na to, że najwięcej pytań było też o spotkanie z Mateuszem, bo on jest atrakcyjny dla mężczyzn również pod względem piłkarskim, bokserskim, ma tyle pasji i tyle różnych zainteresowań. Poza tym my też się chyba dobrze dogadujemy. Już widzę po wpisach na portalach społecznościowych, że część ludzi mówi: "A, ja bym wolał tylko z Karoliną". A ktoś inny pisze: "A ja bym wolał tylko z Mateuszem". Odpisałam oczywiście, że ja będę po prostu towarzyszyła Mateuszowi, jeśli ktoś uważa, że tylko z nim będzie mógł porozmawiać. Ale myślę, że usiądziemy we trójkę i będzie to naprawdę miły wieczór - mówi Karolina Szostak.

Dla dziennikarki nie ma znaczenia, czy zwycięzcą licytacji okaże się kobieta czy mężczyzna. Najważniejszy jest dla niej charytatywny cel i możliwość spędzenia miłego wieczoru. Licytacja potrwa do 6 lutego 2015 roku.


Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje