Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi: Ile wlaściwie ma lat?

Klaudia El Dursi znów znalazła się pod ostrzałem. Tym razem fani zarzucają jej, że źle obliczyła... swój wiek.

Klaudia El Dursi nie ma ostatnio łatwego życia

Modelka i prowadząca program "Hotel Paradise" nie ma ostatnio łatwego życia. I to pomimo faktu, że od dłuższego czasu przebywa na egzotycznej wyspie Bali, gdzie trwają nagrania do programu, którego jest prowadzącą. O tym, jak spędza tam czas, Klaudia informuje na swoim Instagramie. Jej kolejne wpisy wywołują burzę.

El Dursi była już krytykowana m.in. za to, że wyjechała na Bali sama, choć wcześniej deklarowała, że źle znosi rozłąkę z partnerem i dziećmi. Oberwało jej się też za opublikowanie filmiku, na którym tańczy seksownie w kusym bikini. Fanom nie spodobały się również jej zdjęcia ze słoniami, chociaż modelka wytłumaczyła, że nie pochodzą one z zoo, w którym wykorzystuje się zwierzęta, a z ośrodka, który je ratuje.

Reklama

Uwadze internautów nie przeszedł również najnowszy wpis prezenterki, w którym El Dursi odniosła się do obchodzonych niedawno urodzin: "Dziarskim krokiem w ten 31 rok" - napisała pod zdjęciem. Nie dodała, ile skończyła lat, nie jest jednak tajemnicą, że w programie "Top Model", emitowanym w 2019 roku, występowała jako 30-latka. Fani szybko doszli więc do wniosku, że El Dursi obchodziła teraz 31 urodziny.

"Chyba dziarskim krokiem w 32 rok, 31 lat właśnie ukończone" - zauważyła jedna z użytkowniczek Instagrama. Inna dodała: "Urodziny oznaczają ukończone 31 lat i wejście w 32 rok życia". Niektóre fanki próbowały bronić swojej idolki. "Może Klaudii chodziło o to, że zaczyna 31 rok życia, że wchodzi w ten 31 rok życia (...), a zresztą chyba wiadomo, o co Klaudii chodzi, zaczyna 31 lat i tyle" - napisała jedna z nich. I natychmiast wytknięto jej błąd. "Znalazłam informację, że urodziła się 31 lat temu, wiec tyle lat ma już za sobą, dlatego nie może zaczynać 31 roku. Tak dla ścisłości" - odpowiedziała jedna z internautek. "Tak prawidłowo działają urodziny. Kończąc 31 rok życia, wchodzi się w 32 i ten się zaczyna" - dodała inna.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje