Reklama

​Klaudia El Dursi: Dziecięce zabawy

​Klaudia El Dursi nie ma w te wakacje szansy na dłuższy urlop, gdyż musi nadzorować remont swojego apartamentu w centrum Bydgoszczy. Jako że na co dzień mieszka w urokliwej willi z dużym ogrodem, postanowiła zapoznać swoich dwóch synów z aktywnościami na świeżym powietrzu, które towarzyszyły jej w dzieciństwie. Tegoroczne lato będzie w jej rodzinie stać pod znakiem skakanki, gier w klasy i gumy.

​Klaudia El Dursi

"To lato jest dla nas trochę inne niż zwykle. Bardzo dużo siedzimy w domu ze względu na remont. Mam taką bolączkę - cały czas się zastanawiam, co mogę tym dzieciom zorganizować, jaką zabawkę kupić, albo, co wymyślić takiego, żeby one tak aktywnie spędzały czas na podwórku" - celebrytka dzieli się na InstaStories swoimi rozmyśleniami.

"Sięgam pamięcią do naszych czasów dzieciństwa, kiedy to byłam ultrafanem skakania na skakance. Teraz tego już nie ma. Nawet na wf-ie miałam skoki na skakance. (...) Moje dzieciństwo było cudowne, aktywne, tych aktywności na dworze była cała masa. (...) Postanowiłam sobie, że mam ochotę wrócić z dziećmi do mojego dzieciństwa, kiedy skakaliśmy przez gumę, skakankę, rysowaliśmy sobie klasy. Będzie fajnie!" - mówi El Dursi.

Reklama

Klaudia ma dwóch synów, 12-letniego Dawida i 7-letniego Jana. Po raz pierwszy została mamą w wieku 20 lat. Drugiego syna ma ze swoim obecnym partnerem, Jackiem Leszczyńskim. Na początku tego roku chłopcy spędzili z nią trochę czasu na Zanzibarze, gdzie kręciła kolejny sezon randkowego reality-show "Hotel Paradise".

El Dursi dorastała w Bydgoszczy, gdzie wciąż mieszka. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała sześć lat. Ojciec Klaudii jest Libijczykiem i wrócił do swojego rodzinnego kraju. Ją i jej siostrę wychowywała mama z drugiem mężem.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje