Reklama

"Klan": Trzy śluby i... rozwód?

Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

Lubiczów czeka wielka rodzinna uroczystość. W wielkanocnym odcinku "Klanu" na ślubnym kobiercu staną Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) oraz Miłosz Kazuń (Konrad Darocha). Datę ślubu wyznaczyli już jesienią w czasie oficjalnych zaręczyn, do których doszło w mieszkaniu Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), matki przyszłej panny młodej.

Reklama

A tuż przed świętami Bożego Narodzenia Bożenka, poszukująca swojej biologicznej matki, którą koniecznie chciała zaprosić na ślub, dowiedziała się o istnieniu brata Konstantego (Sławomir Doliniec), także oddanego przed laty rodzinie adopcyjnej. Spotkali się w kościele parafii, w której Kostek jest księdzem. To właśnie on zwiąże stułą ręce Bożenki i Miłosza.

Nieoczekiwanie Maciek Lubicz (Piotr Swend) zapragnie ożenić się w tym samym dniu, co Bożenka! Martynka (Natalia Antoszczak), opuszczona przez narzeczonego, wróci do niego, a on stwierdzi, że niezmiennie ją kocha.

- Dokręcę z tego ślubu fabularną część do mojego dokumentu o Maćku! - rozmarzy się Miłosz. - To będzie fantastyczna klamra!

Małgorzata (Edyta Jungowska) zobowiąże się do zorganizowania podwójnego ślubu i wesela. Będzie podekscytowana takim wyzwaniem, drugim w jej karierze weddingplanerki.

Rozmarzy się opowiadając, jak oryginalne zdjęcia będzie można zrobić z takiej imprezy. Powszechnego entuzjazmu nie podzieli tylko Grażynka. Dla niej najważniejsza jest odpowiedź na pytanie: co po ślubie? Jak Maciek, który mimo swoich wszelkich osiągnięć, nie jest samodzielny, ma założyć rodzinę?

Dramatyczna wiadomość z Afryki dotrze do Beaty Boreckiej (Magdalena Wójcik). Niespodziewanie w szpitalu w Ugandzie umrze Joachim (Wojciech Dąbrowski), jej niemiecki partner, który pojechał na misję medyczną. Ten rozdział jej życia zostanie więc nieodwołalnie zamknięty.

Beata będzie planowała swoją przyszłość u boku Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski), z którym ma nastoletniego syna Jasia (Paweł Grządziel). Kochankowie pomyślą o ślubie, którego w młodości nie wzięli. Jeżeli Rafalski rozwiedzie się ze swoją żoną Barbarą (Aldona Orman), to jego małżeństwo z Beatą stanie się całkiem realne!

Choć Milecka sporo robiła, by ocalić związek i zacznie się odgrażać, że nie da rozwodu, może zmieni zdanie pod wpływem młodego kochanka (Krystian Modzelewski).

A.IM.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje