Reklama

"Klan": Problem z byłą kochanką Chojnickiego

Zapowiadają się gorące i emocjonujące sceny! Do serialu "Klan" wraca bowiem doktor Alina (Sylwia Wysocka), która zamieszała w życiu Chojnickiego (Andrzej Grabarczyk), by potem go porzucić.

Czasem dawne błędy lub pomyłki życiowe pomyłki lubią dawać o sobie ponownie znać... Ten zły omen dosięgnie Elżbietę (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk).

Reklama

Pamiętacie dawny gorący romans Chojnickiego z piękną panią kardiolog? doktor Alina Paskudzka-Rogowska zniszczyła już raz jego małżeństwo, by potem bez ceregieli porzucić go dla kariery. Czy oboje znowu coś połączy?

Przypadkowe spotkanie

Ponownie po sześciu latach do serialu wraca Sylwia Wysocka, którą mogliśmy także oglądać w "Plebanii" czy w pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie". Wydaje się teraz, że po latach jej bohaterka na nowo wejdzie w życie Chojnickich jak burza... i to z piorunami.

Jerzy, nauczony przykrym doświadczeniem, po przypadkowym spotkaniu z dawną kochanką, będzie bardzo wstrzemięźliwy. Jednak to Alina zacznie nalegać na spotkanie. Co więcej, zacznie wspominać dawne lata.

Wydaje się wręcz, że próby Jerzego, by zbagatelizować całą sytuację i prośby o niewracanie do przeszłości, wywołają w pani kardiolog jeszcze większą chęć umówienia się na kawę.

Zazdrosna Elżbieta

Chojnicki będzie lawirować, by tylko uwolnić się od byłej kochanki. Postanowi jednak o jej powrocie do Warszawy i tym, że pracuje niedaleko niej, nie informować żony. Obawia się, że wywoła tylko niepotrzebną awanturę i otworzy stare rany. Jednak ta taktyka na nic się nie zda, bo kobiety spotkają się bowiem przypadkowo obok pracy Jerzego. Awantura więc gotowa...

- Nic nie rozumiesz? Poczułam się śmieszna! Nieważna! Bo nawet nie raczyłeś mnie poinformować! Patrzyłam na nią na tym parkingu, jakby spadła z planety Wenus... - wyzna z wściekłością Elżbieta.

- Elu, przecież nic mnie z nią nie łączy - będzie próbował się nieporadnie tłumaczyć Jerzy. To jednak nie uspokoi żony, która będzie wciąż się dąsać, myśląc, że jej mąż nie mówiąc jej o całej sprawie, chce przed nią coś ukryć.

Nie ma końca awanturom

Tymczasem Alina nie daje za wygraną i przy kolejnym przypadkowym spotkaniu znów będzie nalegać na wspólną kawę. Jerzemu skończą się wymówki, więc w końcu się zgodzi. Randka przybierze nieoczekiwany obrót... Jednak najgorsze, że dowie się o niej Elżbieta, która urządzi mężowi karczemną awanturę!

A.IM/WBS

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje