Reklama

"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

Jak to możliwe, że Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nie wie, że Maciek zamierza ożenić się w Kanadzie? Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Klan".

Maciek świetnie sobie radzi w Kanadzie

Lucyna (Joanna Pałucka) zapyta Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czy wybiera się do Kanady na ślub Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak). Okaże się, że Kwapiszowa... nie wie, iż jej syn zamierza się ożenić!

Reklama

W 3281. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek, 20 marca) matka Martynki - tuż przed swoim wylotem do Kanady - odwiedzi Grażynkę, by zabrać od niej kilka rzeczy dla Maćka.

- Na długo się pani tam wybiera?  - zainteresuje się Grażyna.

- Udało mi się załatwić wolne aż do wakacji - powie jej Lucyna, po czym zasugeruje Kwapiszowej, że ona i Leopold (Grzegorz Wons) też powinni polecieć do Kanady.

- Chyba nie odpuścicie takiej uroczystości... - westchnie.

- Jakiej uroczystości? - zapyta Grażynka.

- Martynka i Maciek postanowili się pobrać w Kanadzie - usłyszy.

Wiadomość, że jej syn zamierza się ożenić, spadnie na Grażynkę jak grom z jasnego nieba. Będzie jej bardzo przykro, że Maciek nie uznał za stosowne poinformować jej o swoich planach. Pożali się Czesi (Anna Powierza), że czuje, iż na zawsze traci syna...

- Przecież chciałaś żeby dostali ślub! Czym się martwisz? - zapyta ją Kurzawska

- On już chyba w tej Kanadzie zostanie na zawsze. Takim ludziom jak Maciek i Martyna jest tam zwyczajnie łatwiej. I pracę u nich ma... I jakąś szansę na mieszkanie - powie Kurzawskiej.

Czesia uśmiechnie się do Grażynki i stwierdzi, że jeśli Maciek zostanie w Kanadzie, to ona będzie po prostu więcej podróżować.

- Powinnaś tam lecieć. Koniecznie - poradzi ciotce.

Wkrótce potem Grażyna zwierzy się Heniutce (Małgorzata Sadowska), że czekają ją spore wydatki.

- Maciek chce się żenić - poinformuje Kazuniową.

- Temat powrócił... W Kanadzie akurat to nie jest problem. Może się zdarzyć, że niedługo polecimy tam na wesele - westchnie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | maciek z klanu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje