Reklama

"Klan": Idą zmiany!

Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady dołączyli Daniel Olbrychski, Grażyna Strachota, Krzysztof Tyniec, Michał Lesień i Jerzy Molga.

Olbrychski czyli Arkadiusz

Reklama

Daniel Olbrychski nigdy nie krył, że jest fanem polskich seriali. Dlatego z chęcią przyjął propozycję producentów Pawła Karpińskiego i Wojciecha Niżyńskiego. Zdecydowała ciekawie napisana historia Arkadiusza, artysty po przejściach, w którego się wcieli. Jego bohater zaprzyjaźni się z Grażynką (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Czy pomiędzy nimi rozkwitnie uczucie? Zobaczymy.

Sercowe zawirowania

W życiu Agnieszki Lubicz (Paulina Holtz) niespodziewanie pojawi się przystojny i sympatyczny Janusz (Michał Lesień). Poznają się na parkingu. Lubiczówna będzie miała problem z oponą, a Janusz rzuci się jej na pomoc. Z jego strony będzie to uczucie od pierwszego wejrzenia. Żeby wkraść się w jej łaski, wykupi najdroższą reklamę w gazecie Elmedu.

Nowy sąsiad

Elżbieta i Jerzy (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk) zyskają nowego sąsiada. Ekscentryczny Krzysztof (Krzysztof Tyniec) okaże się dyrektorem cyrku będącego w likwidacji. Poczuje do Elżbiety wielką sympatię i będzie chciał zostawić w jej ogrodzie wielbłąda.

Zgrzyty

W małżeństwie Stanisławy (Kazimiera Utrata) i Jeremiasza (Wincenty Grabarczyk) pojawi się kryzys. Bałucki nie będzie mógł znieść, że żona spędza czas z Wiesławem (Jerzy Molga). Nie wierzy, że łączą ich jedynie wspomnienia z dzieciństwa.

a . im.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje