Reklama

Kinga Rusin w zmysłowej sesji

Kinga Rusin nie boi się zawodowych wyzwań, nie wstydzi własnych poglądów i regularnie dba o fanów. Dziennikarka od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i mimo, że strzeże swojej prywatności chętnie publikuje w mediach społecznościowych kolejne kadry z życia. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się odważne zdjęcie!

Kinga Rusin ma 48 lat, ale wciąż doskonałą figurę

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek opublikowała na swoim Instagramie niezwykle zmysłowe, nagie zdjęcie. Profesjonalna, rzetelna, pewna siebie i niezwykle kobieca - te cechy zdecydowanie mogą opisywać Kingę Rusin. Aż trudno uwierzyć, że ma 48 lat. Zdrowy, aktywny tryb życia i świadoma pielęgnacja organizmu, o którym często wspomina, dają efekty.

Reklama

Jej śmiała publikacja jest połączona z prośbą kierowaną w stronę jej wiernych fanów. Zmysłowy kadr z sesji realizowanej kilka miesięcy dla magazynu "Viva", pojawił się w związku z plebiscytem "Róże Gali". Dziennikarka podziękowała za dotychczasowe wsparcie.

"Jestem w szoku, że tyle osób oddało już na mnie głosy w plebiscycie Róże Gali, "za konsekwentne szerzenie ekoświadomości"!!! To miłe widzieć teraz, że dostrzegacie i doceniacie moje starania. Nie jest najważniejsze kto wygra, ale oczywiście fajnie jest wygrywa" - przyznała. Jaka była reakcja fanów?

Nie trzeba było długo czekać na opinie internautów. Pod publikacją błyskawicznie pojawiło się wiele komplementów czy słów uznania dla działalności Kingi Rusin.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje