Reklama

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Ma ją zastąpić Woźniak-Starak

Kinga Rusin nie będzie już prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jak informuje portal Plejada, dziennikarka skupi się teraz na działalności społecznej i biznesowej. Ma ją zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak.

Kinga Rusin z "Dzień dobry TVN" związana była od początku istnienia programu

W "Dzień dobry TVN" miało miejsce w ostatnich miesiącach wiele zmian. Najpierw z najsłynniejszym w Polsce programem "śniadaniowym" pożegnali się Magda Mołek i Marcin Meller. Do grona prowadzących dołączyli wówczas Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Reklama

Następnie zdecydowano, że program prowadzić będą także Damian Michałowski i Paulina Krupińska.

W lipcu przyszedł czas na kolejne zmiany. Z gronem prowadzących pożegnał się Piotr Kraśko. Ceniony dziennikarz zajął miejsce Justyny Pochanke w "Faktach" TVN i "Faktach po faktach" TVN24.

I gdy wszyscy zastanawiali się, kto zajmie jego miejsce u boku Kingi Rusin, okazało się, że... ona również odchodzi z "Dzień dobry TVN".

Dziennikarka z porannym show związana była od początku jego istnienia. Program prowadziła nie tylko z Piotrem Kraśką, ale także m.in. Marcinem Mellerem i Bartoszem Węglarczykiem. Dziennikarka ma niedługo ogłosić swoje odejście, a sprawa jest podobno przesądzona.

"Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama" - pisze Plejada, powołując się na informatora.

Podobno od dłuższego czasu na korytarzach TVN plotkowano o rzekomym odejściu Rusin. Ale co tak naprawdę skłoniło ją do odejścia z show? Na jej decyzji zaważyć miały m.in. nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Podobno dziennikarka nie chce dłużej się autocenzurować.

Czym teraz się zajmie się Kinga Rusin? "Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej" - informuje Plejada.

Portal poinformował także, kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN". W trakcie negocjowania swojej umowy jest podobno Agnieszka Woźniak-Starak. Do grona prowadzących "Dzień dobry TVN" ma dołączyć na przełomie sierpnia i września.

"Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji" - przekonuje informator portalu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Kinga Rusin | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje