Reklama

"Kevin sam w domu" w Polsacie nie tylko w Wigilię

Nie może być świąt bez Kevina! Kultową produkcję będzie można obejrzeć tradycyjnie w Wigilię w telewizji Polsat, ale nie tylko wtedy. Myślicie, że wiecie wszystko o tym sprytnym ośmiolatku? "Kevin sam w domu" nie ma dla Was tajemnic? Sprawdźcie się w naszym quizie!

"Kevin sam w domu": Gdzie i kiedy obejrzeć?

Film "Kevin sam w domu" Polsat pokaże dwukrotnie. Widzowie będą mogli obejrzeć komedię familijną w Wigilię, 24 grudnia, o godz. 20:00. Dla tych, którzy będą chcieli zobaczyć produkcję raz jeszcze zaplanowano dodatkowy pokaz w Boże Narodzenie, 25 grudnia, o godz. 16:30.

Każdy chyba wie, ale przypomnijmy, o czym opowiada ta przebojowa komedia?

"Kevin sam w domu": Fabuła

Oto rodzina McCallisterów z Chicago na Święta Bożego Narodzenia wyjeżdża do Francji. Członkowie rodziny, spiesząc się na samolot, w wyniku zamieszania, zapominają zabrać ośmioletniego Kevina (w tej roli niesamowity Macaulay Culkin). Od tej pory musi sobie radzić sam. Początkowo Kevin jest zachwycony - robi, co chce, śpi w łóżku swoich rodziców, objada się lodami z bakaliami przed telewizorem. Po jakimś czasie okazuje się jednak, że chłopiec czuje się samotny i tęskni za najbliższymi.

Reklama

Kiedy na horyzoncie pojawiają się złodzieje, próbujący okraść państwa McCallisterów, chłopiec postanawia ochronić dom. Kevin zastawia na opryszków wymyślne pułapki - to zdecydowanie najzabawniejsza część filmu. Nie ulega wątpliwości, że wobec niekonwencjonalnych metod działania ośmiolatka, włamywacze są bez szans.

Na całym świecie film zarobił ponad 477 milionów dolarów, znalazł się także w Księdze rekordów Guinnessa jako najbardziej dochodowa komedia wszech czasów.

Zobacz również:

"Zadra": Margaret debiutuje w filmie!

Netflix: Styczniowe nowości. Co obejrzeć?

Polska produkcja bez szans na oscarową nominację

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy