Reklama

Kayah przeprasza Julitę

W miniony piątek, podczas ostatniej Gali, doszło do potyczki słownej pomiędzy nominowana Julita Woś a Kayah.

Kayah powiedziała wówczas Julicie w trakcie nominacji:

Reklama

"Julita, bardzo barwna (...) Ty wyglądasz nie tylko jak miss wiosny, ale wyglądasz jak miss całego roku, wiesz o tym? Masz tego totalna świadomość, dlatego się rozbierasz, dlatego się odwracasz, masz bardzo ładny tył, przód zresztą też, jak widze ... Kompletnie poraziłaś mnie zdaniem, które wypowiedziałaś, że Ciebie interesuje przed wszystkim scena. Chcesz być na scenie, to generalnie możesz brać udział w konkursach piękności, możesz, naprawdę możesz ... możesz uczyć się jeździć na wrotkach i brać udział w takich show. Ten program jest jednak dla ludzi śpiewających, dla tych, którzy nie kochają tylko sceny, ale kochają śpiewać. Widzę, że to nie Ty!

Kayah wypomniała także Julicie udział w "Barze".

W weekend, Kayah postanowiła przeprosić za całą sytuację jaka miała miejsce w trakcie Gali i ... wysłała list do Julity, do Akademii.

W liście do Julity, Kayah przeprosiła ją za swoje zachowanie, przyznała, że jest jej przykro, iż zarzuciła Julicie obojętność w stosunku do muzyki. Napisała również, że trzyma za nią kciuki, życzy powodzenia, ale... na pewno nie będzie jej faworyzować.

Co na To Julita? Okazało się, że była bardzo zaskoczona takim zachowaniem Kayah. List od Kayah wręczył jej Adam Sztaba.

Jaka będzie reakcja Julity? Czy zdecyduje się napisać list do Kayah? A może uzna to za niepotrzebny gest? A może napisze, licząc, że Kayah się do niej przekona? O tym wszystkim już dzisiaj o 17.30 w Polsacie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kayah | julita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje