Reklama

Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

Katerina Kowalczuk była gwiazdą jesiennej ramówki TVP (22 sierpnia 2019, Warszawa)

Rosyjska aktorka ma szansę wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". To kolejna gwiazda "Zniewolonej", która być może zawiruje na parkiecie.

Reklama

Katerina Kowalczuk, którą znają wszyscy miłośnicy ukraińskiego serialu "Zniewolona", drugi raz w ciągu minionych miesięcy odwiedziła Polskę.

Tym razem była to wizyta "ściśle tajna", której nie nadano rozgłosu. 26-letnia Rosjanka przyleciała do Warszawy, by porozmawiać o możliwości udziału w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu.

Jak wiadomo, jej kolega ze "Zniewolonej", Białorusin Aleksiej Jarowenko, uczestniczy w ukraińskiej odsłonie popularnego talent show. W objęciach profesjonalnej tancerki Oleny Szoptenko radzi sobie świetnie.

Co więc stoi na przeszkodzie, by jego serialowa ukochana spróbowała sił  na parkiecie? Wtajemniczeni twierdzą, że program z jej udziałem wystartuje wiosną 2020 roku.

Oficjalnie nie wiadomo, jak skończyły się rozmowy z Polsatem. Pewne jest jedno. Rosjanka wykorzystała pobyt w Warszawie, by 18 października zasiąść na widowni "Tańca z gwiazdami". Była pod wrażeniem!


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katerina Kowalczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje