Reklama

Reklama

Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

Katerina Kowalczuk była gwiazdą jesiennej ramówki TVP (22 sierpnia 2019, Warszawa)

Rosyjska aktorka ma szansę wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". To kolejna gwiazda "Zniewolonej", która być może zawiruje na parkiecie.

Katerina Kowalczuk, którą znają wszyscy miłośnicy ukraińskiego serialu "Zniewolona", drugi raz w ciągu minionych miesięcy odwiedziła Polskę.

Tym razem była to wizyta "ściśle tajna", której nie nadano rozgłosu. 26-letnia Rosjanka przyleciała do Warszawy, by porozmawiać o możliwości udziału w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu.

Jak wiadomo, jej kolega ze "Zniewolonej", Białorusin Aleksiej Jarowenko, uczestniczy w ukraińskiej odsłonie popularnego talent show. W objęciach profesjonalnej tancerki Oleny Szoptenko radzi sobie świetnie.

Reklama

Co więc stoi na przeszkodzie, by jego serialowa ukochana spróbowała sił  na parkiecie? Wtajemniczeni twierdzą, że program z jej udziałem wystartuje wiosną 2020 roku.

Oficjalnie nie wiadomo, jak skończyły się rozmowy z Polsatem. Pewne jest jedno. Rosjanka wykorzystała pobyt w Warszawie, by 18 października zasiąść na widowni "Tańca z gwiazdami". Była pod wrażeniem!


Kim jest Katerina Kowalczuk?

To rosyjska aktorka filmowa i teatralna. Urodziła się 20 lutego 1993 roku w Syktywarze w Rosji. Ma wykształcenie teatralne - ukończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. 

Swoją karierę filmową zaczęła od publikowania filmików w mediach społecznościowych. Początkowo występowała w filmach krótkometrażowych. W 2016 roku dołączyła do obsady serialu kryminalnego.

Przełomem w jej karierze stał się występ w "Zniewolonej". Rola Katieriny przyniosła jej sławę, za którą przyszły kolejne role i wyzwania. Pierwsza seria serialu nakręcona została 2017-2018 roku. W ukraińskiej telewizji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. To najpopularniejszy serial z Ukrainy ostatnich lat.

26-latka jest nie tylko aktorką, ale również modelką. Rosjanka nie boi się odważnych zdjęć. Swoją idealną figurą chętnie chwali się nią na profilach społecznościowych. Fani obserwujący ją na Instagramie mogą również zobaczyć, jak wygląda jej praca od kulis.

Gwiazda "Zniewolonej" często wrzuca zdjęcia i filmiki z planów filmowych. Równie chętnie opisuje swoją drogę do kolejnych ról. Młoda aktorka nie kryje swoich ambicji. Jej marzeniem jest międzynarodowa kariera i Oscar na półce z nagrodami.

Katerina Kowalczuk po raz pierwszy odwiedziła Polskę w sierpniu. Aktorka pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Być może powalczy o Kryształową Kulę w tanecznym show Polsatu? Tylko co na to TVP, która wypromowała aktorkę w naszym kraju?

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Katerina Kowalczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje