Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24. Jakie ma plany?

Katarzyna Zdanowicz po prawie dekadzie współpracy odchodzi z TVN24. Ze stacją była związana od 2012 roku.

Katarzyna Zdanowicz na Top of the Top Sopot Festival 2021

Katarzyna Zdanowicz w TVN24 była jedną z dwóch prowadzących program "Polska i Świat". O jej odejściu ze stacji poinformował portal Wirtualne Media, który potwierdził tę informację w rozmowie z dziennikarką.

Katarzyna Zdanowicz o pracy dziennikarza

"Wykonuję zawód, który jest moją pasją, więc narażam bliskich na niestandardowy sposób funkcjonowania. Syn często mi powtarza, że wolałby, żebym pracowała w piekarni, bo wtedy będę wracać do domu o godz. 18. Nie chcę się użalać, bo każdy sam buduje swoje życie. Nie zmienię pracy, która daje mi dużo satysfakcji, ani tego, że nie ma mnie w domu popołudniami i wieczorami. Mam plany zawodowe, które chciałabym kiedyś zrealizować" - powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualne Media we wrześniu, przy okazji premiery jej książki o żonach himalaistów pt. "Zawsze mówi, że wróci". 

Reklama

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN 24

Katarzyna Zdanowicz zaczynała zawodową karierę w lokalnej telewizji w Solcu Kujawskim, później pracowała w lokalnej "Gazecie Wyborczej". W latach 2008-2012 związana była z Polsatem, była producentką "Wydarzeń", prowadziła także programy na antenie Polsat News. Nie wiadomo jeszcze, jakie są jej dalsze plany zawodowe.

Czytaj także: Robin Williams: Dlaczego nie zagrał w „Harrym Potterze”?
Czytaj także: "Furioza": Rola życia Mateusza Damięckiego
Czytaj także: "Squid Game": Media z Korei Północnej chwalą południowokoreański hit Netfliksa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama