Reklama

Katarzyna Żak rozstaje się z mężem Cezarym Żakiem? Aktorka zabrała głos w tej sprawie!

Czyżby po 36 latach wspólnego życia Katarzyna i Cezary Żakowie mieli się rozstać? Publikacja jednego z tygodników wywołała spore zamieszanie wśród fanów pary.

Czyżby po 36 latach wspólnego życia Katarzyna i Cezary Żakowie mieli się rozstać? Publikacja jednego z tygodników wywołała spore zamieszanie wśród fanów pary.
Katarzyna i Cezary Żak /AKPA

Katarzyna i Cezary Żak uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Poznali się jeszcze w latach 80. XX wieku w szkole teatralnej we Wrocławiu. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu 2020 roku obchodzili okrągłą, 35. rocznicę ślubu.

"Po tylu latach małżeństwa wiem, kiedy należy odpuścić, a kiedy pokazać pazurki. Znam swoje słabe i mocne punkty i, co najważniejsze, nauczyłam się dyplomacji" - mówiła wówczas w rozmowie z magazynem "Telemax".

Wspólnie z mężem przez wiele lat aktorka grała w "Ranczu". Jak układała się ich współpraca? "Czarek ma swoje wątki, ja swoje, w zasadzie nie spotykamy się na planie - i to jest w tym wszystkim najcudowniejsze" - opowiadała o recepcie na małżeński sukces.

Reklama

Katarzyna i Cezary Żak rozstają się?

Ostatnie doniesienia jednego z tygodników, że para ma zamiar się rozstać, wywołały prawdzie burzę. Do tych informacji postanowiła odnieść się Katarzyna Żak.

Aktorka zamieściła na swym profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem, które opatrzyła wymownym komentarzem.

Czytaj więcej: Katarzyna Żak ma dosyć swojego męża?

"Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich"

"Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość, prasa brukowa cytuje nasze 'rzekome' wywiady o naszym rozstaniu! Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem!" - taki wpis opublikowała na Instagramie Katarzyna Żak.

Zamieszanie wokół małżeństwa wywołała publikacja w tygodniku "Dobry Tydzień", hołdującym chrześcijańskim wartościom. Z artykułu, będącego kompilacją cytatów z różnych wypowiedzi Katarzyny Żak, czytelnicy mogli dowiedzieć się, że jej związek z Cezarym przeszedł niejedną burzę. Ton materiału sugerował, że para ma obecnie kryzys i nie wiadomo, czym to się zakończy.

Gdy inne media podchwyciły te wypowiedzi, fani mogli poczuć, że para jest bliska rozstania. Katarzyna Żak jednak szybko zareagowała i ucięła plotki.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy