Reklama

Reklama

Karina Kunkiewicz: Szczęśliwa dopiero jako matka

Karina Kunkiewicz nie chciałaby wrócić do okresu wczesnej młodości. Twierdzi, że była wówczas zbyt rozedrgana emocjonalnie i pełna obaw odnośnie do przyszłości. Dopiero w dojrzałym wieku, jako matka, zyskała pewność siebie.

Karina Kunkiewicz dopiero jakiś czas temu zaakceptowała swoje życie

Karina Kunkiewicz ma obecnie 43 lata i jest matką dwojga dzieci: córki Neli i syna Feliksa. Karierę zawodową rozpoczęła jeszcze jako nastolatka, od tego czasu zagrała w wielu popularnych serialach, m.in. telenoweli "Klan", pracowała również jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Twierdzi jednak, że dopiero po osiągnięciu dojrzałego wieku i urodzeniu potomstwa zyskała pewność siebie i zaakceptowała swoje życie.

- Stwierdziłam, że pewnych rzeczy i tak nie zrobię, nie ma co się ścigać w niektórych kategoriach, więc po prostu dobrze być sobą. Taką, jaka jestem -  mówi Karina Kunkiewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorka doskonale pamięta siebie jako dwudziestolatkę i zapewnia, że nie chciałaby wrócić do tamtego etapu swojego życia. Uważa, że była wówczas pełna nadziei na przyszłość, ale jednocześnie przepełniona niepokojem i rozedrgana emocjonalnie.

- Byłam pełna nadziei, niepewności, rozedrgana, ciągle w jakichś uczuciach. Wydawało mi się, że gdy będę mieć tyle lat co teraz, to już właściwie cały świat będę miała za sobą, ale też, że będę wszystkiego pewna, że będę wszystko wiedziała - wspomina Kuncewicz. Gwiazda uważa, że te młodzieńcze przewidywania nie do końca się sprawdziły.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karina Kunkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje