Reklama

Reklama

Kamil Kuroczko z gwiazdą "Przyjaciółek" w "Hell's Kitchen"

Kamil Kuroczko już 15 marca pojawi się w "Piekielnej Kuchni". Ale nie będzie sam... Przystojnemu tancerzowi towarzyszyć będzie gwiazda serialu "Przyjaciółki". Zgadnijcie która?

Kamil Kuroczko już 15 marca pojawi się w "Piekielnej Kuchni". Ale nie będzie sam... Przystojnemu tancerzowi towarzyszyć będzie gwiazda serialu "Przyjaciółki". Zgadnijcie która?
Sylwia Juszczak-Arnesen i Kamil Kuroczko w "Hell's Kitchen" /Krystian Szczęsny /Polsat

Kamil Kuroczko uchodzi za jednego z najprzystojniejszych tancerzy "Dancing with the Stars". Nic dziwnego, że w jego towarzystwie można zobaczyć piękne kobiety. W nowym odcinku kulinarnego show Polsatu u boku Kamila zobaczymy urodziwą aktorkę znaną m.in. z serialu "Przyjaciółki". Ale nie będzie to Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska ani Joanna Liszowska. W "Hell's Kitchen" tancerz pojawi się z... Sylwią Juszczak-Arnesen, która gra w "Przyjaciółkach" od nowego sezonu.

Czyżby wspólne pojawienie się Kamila i Sylwii Juszczak-Arnesen, potwierdzały medialne doniesienia na temat ich romansu?

Reklama

- Wkurza mnie to, że wkleja mi się romans z każdą kobietą, z którą gdziekolwiek się pojawię. Najsmutniejsze jest to, że żaden dziennikarz dotychczas nie miał odwagi, żeby zapytać mnie wprost o domniemane romanse. Przez to, nie z własnej woli, stałem się Don Juanem, którym nie jestem. Pracuję z kobietami i kocham ich towarzystwo, doceniam ich atuty, ale nie jestem facetem, który wymienia je jak rękawiczki - mówi Kami Kuroczko.

- Przyjaźnimy się z Sylwią od czasu, kiedy mieliśmy okazje razem tańczyć. Uwielbiam również Asię Opozdę, której ocenie partneruję w "Tańcu z Gwiazdami", świetnie rozumiemy się z Agnieszką Kaczorowską... Być może jest to nudne, ale prawda zazwyczaj bywa nudna... Jeśli więc, po raz kolejny, pojawią się plotki na temat moich romansów, proszę nie traktować tego serio - ucina medialne doniesienia tancerz "Dancing with the Stars".

Czy Kamil i Sylwia będą mieli okazję spróbować dań przygotowanych przez kucharzy "Piekielnej Kuchni"? A może wyjdą rozczarowani... Dowiemy się już we wtorek, 15 marca, o godzinie 20:05 w Polsacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL