Reklama

Reklama

Kacper Kuszewski w roli jurora!

Chociaż mówił, że nie potrafi oceniać występów kolegów po fachu, zmienił zdanie. Wkrótce Kacpra Kuszewskiego, gwiazdę serialu "M jak miłość", znów zobaczymy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Kacper Kuszewski był bezkonkurencyjny w ósmej edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W nowym, dziewiątym już sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to właśnie on zastąpi w jury Bartłomieja Kasprzykowskiego. Kacper Kuszewski zasiądzie na fotelu jurorskim obok Pawła Królikowskiego, Katarzyny Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej.

Na co dzień znamy go jako Marka Mostowiaka z serialu "M jak miłość". Od marca Kacper Kuszewski zasiądzie w jury show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jego udział w 8. edycji tego programu był strzałem w dziesiątkę! Pokazał wreszcie swój nieprzeciętny talent wokalny, wprawiając w zachwyt wszystkich, którzy śledzili jego występy.

Reklama

Od pierwszego odcinka był faworytem. I słusznie, bo w finale nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie jemu należy się główna wygrana, czyli Złota Twarz i czek na sto tysięcy złotych, które przeznaczył na cel charytatywny - wybrał Centrum Praw Kobiet.

Okazuje się jednak, że historia współpracy Kacpra Kuszewskiego z Polsatem ma ciąg dalszy. W marcu zobaczymy aktora wśród jurorów dziewiątej edycji show. Zastąpi Bartłomieja Kasprzykowskiego, który przez dwa lata oceniał występy uczestników.

Co ciekawe, on też, zanim zasiadł na jurorskim fotelu, został zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Podobnie jak Katarzyna Skrzynecka. Jak widać, w tym programie warto być najlepszym.

Po finale, pytany, które z wcieleń w programie było mu najbliższe, Kacper Kuszewski powiedział: "Sting, Maryla Rodowicz, Mieczysław Fogg i Maria Callas to artyści, których wcześniej już dobrze znałem i lubiłem. Z pozostałymi było mi o tyle trudniej, że słabo orientuję się w muzyce pop, na co dzień słucham jazzu i muzyki klasycznej. Nie miałem pojęcia, kto to jest Anastacia czy Missy Elliott".

"Do dziś nie wiem, jak udało mi się uchwycić ich charakterystyczne gesty, mimikę, barwy głosu, maniery wokalne. Miałem na przygotowanie kilka dni, a potem musiałem na żywo zaśpiewać ich przebój, przy tym brzmieć i ruszać się tak jak oni. Wydawało się to niewykonalne, a jednak się udało!" - przyznał.

"Większość widzów utożsamia mnie z Markiem Mostowiakiem. Myślą, że prywatnie jestem taki sam, jak on. To naturalne, bo oglądają mnie w tej roli od 17 lat. Dziwi mnie natomiast, że tak samo myśli wiele osób z branży. Dopiero, gdy zobaczą mnie w takim programie jak TTBZ, mówią: To Kuszewski potrafi tak świetnie śpiewać, grać, tańczyć? Ano potrafi! Robię to od lat, w teatrze, dubbingu, na estradzie" - dodał Kuszewski.

"Potrafię się zmieniać, na tym przecież polega aktorstwo, prawda? Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję zaskoczyć widzów nowymi wcieleniami" - wyznał aktor, którego od marca będziemy oglądać w roli jurora w dziewiątej edycji programu Polsatu  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Reklama

Reklama