Reklama

Reklama

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" od 12 września w Polsacie. "Chcemy wiedzieć, czym żyje Polska"

Co w nowym sezonie programu Polsatu "Kabaret na żywo"? Tym razem show będzie emitowany pod tytułem "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni". Kto tu będzie młody, a kto moralny? O to zapytaliśmy Kabaret Moralnego Niepokoju. Premiera już w niedzielę, 12 września, w Polsacie.

Kabaret Moralnego Niepokoju zapowiada kolejną odsłonę "Kabaretu na żywo" w Polsacie

"Kabaret na żywo" wraca po wakacyjnej przerwie na antenę Polsatu. Czym zaskoczą nas twórcy? Kto poprowadzi tym razem kabaretowe show?

Czytaj więcej:
Jesień 2021 w Polsacie: Dwie premiery i kontynuacje lubianych show i seriali

Chcemy wiedzieć, czym żyje Polska

"Nabieramy sił, zbieramy materiały, jeździmy po Polsce. Chcemy wiedzieć, czym żyje Polska. Chcemy taką panoramę naszego kraju w tym jesiennym programie pokazać. Powstają teksty i ruszamy we wrześniu" - mówi w rozmowie z Interią Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

"Nasz program nazywa się Moralni i Młodzi albo Młodzi i Moralni. Prowadzić go będzie Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. Odpowiedzialność dzieli się trochę na dwa podmioty - jak coś będzie dobrze, to na nas, a jak źle - to na nich" - dodaje żartobliwie.

Reklama


"Będzie dużo skeczy, dużo nowości, nowa formuła. Co tydzień wieczorem w niedzielę przez dwie godziny będą Państwa bawić kabarety" - oświadczyli członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Czytaj więcej:
Andrzej Piaseczny o "Tańcu z Gwiazdami": Nie znam się w ogóle
Adam Zdrójkowski o udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Miałem olbrzymie wątpliwości

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów połączyli siły i co niedzielę będziemy ich oglądać jako "Młodych i Moralnych". 

"Młodzi i Moralni" to nowa odsłona niedzielnego pasma "Kabaret na żywo". Współgospodarzami programu będą Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich liderzy - Robert Korólczyk i Robert Górski jako prowadzący program.

Zobaczymy Polska widzianą oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Podczas niedzielnego show pojawią się premierowe skecze oraz cykle: "Rodzina na swoim", "W restauracji", "Gabinet terapeuty", "Rozmowy z psami", "Świat bez facetów", "Andrzej na nartach" czy "Przed willą".

Gwiazdą pierwszego odcinka będzie Kabaret Ani Mru Mru.

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"  od 12 września w Polsacie w każdą niedzielę o godzinie 20:00.

Czytaj więcej:
Maria Dębska i miłosna intryga w nowym serialu Polsatu "Kuchnia"
Dorota Gawryluk o nowym kanale "Wydarzenia 24". Czego możemy się spodziewać?Reklama

Reklama

Reklama