Reklama

Reklama

Maria Dębska: Miłosna intryga w serialu "Kuchnia"

Maria Dębska, znana doskonale widzom z serialu "W rytmie serca", tym razem wciela się w postać stanowczej, ale i kochliwej menedżerki restauracji w nowej produkcji stacji - "Kuchnia", który zadebiutuje jesienią na antenie Polsatu.

Maria Dębska w zapowiedzi serialu "Kuchnia"

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy pracowników renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej.

Maria Dębska: Kim jest w serialu "Kuchnia"?

"Moja bohaterka jest zamieszana w największą miłosną intrygę, którą widzowie będą oglądać. Zakochuje się w nieodpowiednim mężczyźnie, który świetnie gotuje, ale kompletnie nie radzi sobie w życiu. A moja postać uwielbia mieć kontrolę, jest stanowcza i lubi obcować w luksusie" - zdradza Maria Dębska.

Serial "Kuchnia" opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wciela się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, "Kowalscy kontra Kowalscy".

Reklama

Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego zabawnych perypetii.

Będziemy odkrywać całą gamę wad, zalet, marzeń, aspiracji i słabości bohaterów serialu. Te emocje i pasję przeniosą na ekran m.in. Maria Dębska w roli pięknej menedżerki, Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel oraz Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli właścicielka konkurencyjnej restauracji.

"Kuchnia": Kiedy premiera nowego serialu Polsatu?

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje oraz snują intrygi, które czasem doprowadzają do komicznych katastrof.

Na czele serialowej kuchni stoi Okił Khamidov, który odpowiada za reżyserię oraz scenariusz. "Kuchnia" zadebiutuje w jesiennej ramówce Polsatu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje