Reklama

Reklama

"Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!": Nowe telewizyjne show. Gdzie oglądać?

Justyna Żyła, była żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, dostała swój program na kanale Active Family. Premiera pierwszego odcinka "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" już 18 grudnia.

Justyna Żyła w nowym programie

Głęboko chowane urazy i żale jak nic innego potrafią zatruwać nam życie. Konflikty z bliskimi są najtrudniejsze do rozwiązania. Niejednokrotnie wolimy je przemilczeć, przeczekać z myślą, że może same się rozwiążą. A przecież można problemy rozwiązać najprostszą metodą - otwartym dialogiem.

Bohaterowie programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" doszli w swoim życiu do ściany. Relacje z partnerami, małżonkami, rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami, stawały się nie do wytrzymania. Jednak żadne z nich nie zdobyło się dotychczas na konfrontację. To zderzenie nastąpi właśnie w programie Justyny. Wóz albo przewóz. Bohaterowie wyjaśniają sobie ciążące im sprawy, problemy, sytuacje. Otwarta i szczera rozmowa to właśnie zasada tego programu.

Reklama

Justyna Żyła też przeszła kryzys w swoim życiu. Jej małżeństwo rozpadało się na oczach milionów Polaków. Cały kraj śledził jej prywatne dramaty. To nie była jej decyzja. Ponieważ związana była z osobą publiczną, stawiało ją to w dość niekomfortowej sytuacji. Jednak bez względu na konsekwencje, miała odwagę powiedzieć głośno prawdę o tym, co wydarzyło się w jej małżeństwie.

W jej żyłach płynie góralska krew, więc poszła na żywioł. Nie była to zaplanowana akcja. Taką poczuła potrzebę. W czasach mediów społecznościowych pozwoliło jej to na przedstawienie światu swojej wersji, szczerej do bólu. Justyna spotkała się z różnymi reakcjami. Byli tacy, którzy miażdżyli ją krytyką, ale też tacy, którzy gratulowali odwagi.

Z biegiem czasu okazało się, że Justyna Żyła stała się wsparciem i przykładem dla wielu innych kobiet. Pokazała, że kobieta może otwarcie powiedzieć, ze w jej domu źle się dzieje. I nie jest ważne, czy jest to zdrada czy cokolwiek innego, co nas rani.

A jak zakończy się wzajemna spowiedź bohaterów? Trudno przewidzieć. Bohaterami programu będą pary, małżeństwa, przyjaciele, sąsiedzi czy partnerzy w biznesie. Każda historia ma również inne zakończenie.

Przekonajcie się sami, jakie życie pisze scenariusze w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", w Active Family. Premiera już 18  grudnia.

Kanał Active Family dostępny jest na platformie NC+ oraz w sieciach kablowych: Toya, Netia, Orange, Inea, Jambox, a także w blisko stu sieciach lokalnych operatorów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje