Reklama

Reklama

Julia Wieniawa ma urodziny. Co dostała w prezencie?

Julia Wieniawa pokazała na swym Instagramie zdjęcia, na których jest jej chłopak Nikodem Rozbicki oraz... nowy członek rodziny. Czyżby słodki psiak był prezentem na urodziny? Aktorka 23 grudnia kończy 23 lata.

Julia Wieniawa pokazała na swym Instagramie zdjęcia, na których jest jej chłopak Nikodem Rozbicki oraz... nowy członek rodziny. Czyżby słodki psiak był prezentem na urodziny? Aktorka 23 grudnia kończy 23 lata.
Julia Wieniawa nie boi się wyzwań /VIPHOTO /East News

Aktorska para Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jest razem od listopada 2020 roku. Ich związek rozwija się z zawrotną prędkością, a aktorka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z ich wspólnego życia.

Niedawno Julia Wieniawa zamieściła na swym Instagramie kadry, na których pozuje ze swoim ukochanym, Nikodemem Rozbickim oraz z małym szczeniakiem. Czyżby ich rodzina powiększyła się?

Reklama

Julia Wieniawa: Pies na urodziny?

"Poznajcie naszego nowego członka rodziny. BOWIE" - napisała pod zdjęciami Julia Wieniawa. Czyżby pies był jej prezentem urodzinowym? Aktorka 23 grudnia obchodzi 23. urodziny.

Pod zdjęciami szczęśliwych aktorów nie brakuje entuzjastycznych komentarzy i gratulacji. Fani z radością przyjęli wieść o nowym członku rodziny, nie kryli zachwytu malutkim pieskiem.

"Rodzina się powiększa", "Gratulacje!", "Niech rośnie", "Cudowny!", "Słodziak!" - piszą internauci.

Julia Wieniawa: Jak rozwijała się jej kariera?

Julia Wieniawa to aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka. Zadebiutowała w serialu "rodzinka.pl" (2013-2020), potem zagrała w serialu "Zawsze warto" (2019-2020). Jest także znana dzięki występowi w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii" (2018). W 2020 roku zagrała główne role w produkcjach takich, jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", czy "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Pojawiła się również w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter".

Wieniawa była partnerką aktora Antoniego Królikowskiego (2017-2018) i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona (2019 rok).

Parę słów o Nikodemie Rozbickim

Nikodem Rozbicki to 29-letni aktor filmowy, muzyk i DJ. Ukończył studia w Instytucie Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 roku rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej. Zadebiutował w filmie w reżyserii Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues", w którym wcielił się w główną, męską rolę u boku Magdaleny Boczarskiej.

Od tamtej pory zagrał w wielu produkcjach: "Listy do M.", "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" oraz w jego kontynuacji "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". W 2016 roku wziął udział w piątej edycji programu rozrywkowego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie występował w parze z Agnieszką Kaczorowską. Odpadł w siódmym odcinku, zajmując szóste miejsce.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Adam wyjawia prawdę na temat Kamili

Netflix: Styczniowe nowości. Co obejrzeć?

Polska produkcja bez szans na oscarową nominację

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL